Monster Kutusunda Gelen USB Format Atmak İçin Yeterli mi?

cihan arpaci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, ben yakında yeni bir Monster notebook almayı düşünüyorum. Fakat aklıma takılan bir iki soru var, öncelikle bildiğiniz gibi Monster notebooklar freedos olarak geliyor ve bunu yüklemek için flash belleğe ihtiyacımız var, bunu yüklemek için Monster notebookun kutusunda gelen flash bellegin hafızası yeter mi? Ayrıca ben sipariş versem kaç günde ulaşır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Öncelikle evet, belleğin hafızası windows kurmaya yeter. Ancak bellekte bilgisayarın driver'leri geliyor. Fakat driverler sitede de bulunuyor zaten. Belleğin artısı autorun olarak başlatınca siz uğraşmadan o bütün driver'leri kuruyor.

Merhaba. Öncelikle evet, belleğin hafızası windows kurmaya yeter. Ancak bellekte bilgisayarın driver'leri geliyor. Fakat driverler sitede de bulunuyor zaten. Belleğin artısı autorun olarak başlatınca siz uğraşmadan o bütün driver'leri kuruyor.
Ben monster tulpar t7 V19.7.1 aldım bugün elime ulaştı ve yanında bir flaş ile geldi. Kardeşim de bu bilgisayarı aldı yaklaşık bi iki hafta önce onun otomatik yüklenmiş windows vardı bu flaş ne işe yarıyor ne yapmam gerek benimkinde de windows yüklü müdür ?

Geri
Yukarı