Monster laptop alınır mı?

Attığın cihaz ısınma sorunlu, MUX yok ve ekran kartı 75W. Kısaca 15 kasalar alınmaz. Victus alacaksa bile 16 kasa almalı.

15 kasa olduğunu fark etmedim prdn.

Soğutması iyi olsa bile bu fiyatta 4050 varken 3050 Ti alınmaz. İşlemci farkı da var.

Canon event, müdahele edemem. (Alma.)

Teknik özeliikleri yüksek ama malzeme kalitesi düşüktür. İmkan varsa MSİ,Asus, Lenovo, HP vb modeller arasında inceleme yapabilirsin.

Oyun icinmi alacaksiniz ve hangi oyunlar icin.

Teknik özeliikleri yüksek ama malzeme kalitesi düşüktür. İmkan varsa MSİ,Asus, Lenovo, HP vb modeller arasında inceleme yapabilirsin.
Msi kalitesi kötü hocam bu fiyat bandında mesela gf63 tercih edilmez sonra ise Asus kesinlikle alınabilir, Lenovo leğen plastigi kullanıyor kasasında hp zaten şişirme kısaca Asus ve Acer bu fiyat bandinda rakipsiz olduğunu düşünüyorum ha asus tuf f15 biraz kronik sorunlu diyebilirim Acer mat ekran kullanıyor benim nacizane tavsiyem yukarıda atilan 4050 25 bin olan f/p 58 nitrodur.

Soğutması iyi olsa bile bu fiyatta 4050 varken 3050 Ti alınmaz. İşlemci farkı da var.
Monsterı 50 yaşında babam bile beğenmedi, bune öğ diyip alienware kullanmaya devam etti.

Aylardır kenarda duruyo, para israfı marka.

Monster'ı 50 yaşında babam bile beğenmedi, bune öğ deyip Alienware kullanmaya devam etti.

Aylardır kenarda duruyor, para israfı marka.

Ailenware ile Monster karşılaştırmak pek doğru olmaz Monster'ın da alınabilir modelleri var şu anda, Tulpar serisinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…