Monster laptop alınır mı?

Aylar önce Abra A7'nin i5 işlemcili versiyonunu almıştık, o günden beri en ufak sorun yaşamadım ancak beklentilerine bağlı.

Kasası dandik, tuşlar dandik, ekran dandik, soğutması 17 inç olduğu için eh işte.

Tavsiye eder misin dersen etmem, Lenovo Legion, Acer Nitro, ASUS TUF, Alienware gibi alternatiflerin var. 27k kesinlikle etmez, yerinde olsam Acer Nitro alır geçerim.

Soğutması iyi olsa bile bu fiyatta 4050 varken 3050 Ti alınmaz. İşlemci farkı da var.

Hangisi alınır kıyaslama yaparsak? Fiyat sorun değil.

Canon event, müdahele edemem. (Alma.)

Teknik özeliikleri yüksek ama malzeme kalitesi düşüktür. İmkan varsa MSİ,Asus, Lenovo, HP vb modeller arasında inceleme yapabilirsin.

Hangisi alınır kıyaslama yaparsak? Fiyat sorun değil.

Oyun icinmi alacaksiniz ve hangi oyunlar icin.

Teknik özeliikleri yüksek ama malzeme kalitesi düşüktür. İmkan varsa MSİ,Asus, Lenovo, HP vb modeller arasında inceleme yapabilirsin.
Msi kalitesi kötü hocam bu fiyat bandında mesela gf63 tercih edilmez sonra ise Asus kesinlikle alınabilir, Lenovo leğen plastigi kullanıyor kasasında hp zaten şişirme kısaca Asus ve Acer bu fiyat bandinda rakipsiz olduğunu düşünüyorum ha asus tuf f15 biraz kronik sorunlu diyebilirim Acer mat ekran kullanıyor benim nacizane tavsiyem yukarıda atilan 4050 25 bin olan f/p 58 nitrodur.

Yeni konular

Geri
Yukarı