Monster Laptop Control Center AP açılmama sorunu

Buffal0ve

Hectopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 V12.1 Laptop kullanmaktayım. Control center bu gün kendi kendine kapandı ve kapandığı için performans ayarlamaları yapamıyorum vs. Fan hızını kontrol edemiyorum ve bu program işlemci programlarını barındırıyor benim notebookum için. Bir kere daha olmuştu o zaman driveri kaldırıp kurunca geçmişti ama şimdi ne yaptıysam olmuyor. En son sürümünü de kurdum. Çözümünü bilen veya çözüm üretebilecek arkadaşları konuya bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

PC’yi kapatırken de bu çıkıyor;
03351FA3-62A0-44D2-8250-573F1E9F4977.jpeg

Programın kendisi sorunlu, canı isteyince açılıyor. Aynı sorunu arkadaşımın aynı marka farklı model dizüstü bilgisayarında yaşadık.

Monster Abra A5 v12.1 laptop kullanmaktayım. Control Center bu gün kendi kendine kapandı ve kapandığı için performans ayarlamaları yapamıyorum vs. fan hızını kontrol edemiyorum ve bu program işlemci programlarını barındırıyor benim notebookum için. Bir kere daha olmuştu o zaman Driver'i kaldırıp kurunca geçmişti ama şimdi ne yaptıysam olmuyor. En son sürümünü de kurdum. Çözümünü bilen veya çözüm üretebilecek arkadaşları konuya bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

PC’yi kapatırken de bu çıkıyor;
Eki Görüntüle 280712

Bende de Monster Abra A5 v12.1 var. Aynı sorunu yaşıyorum. Ama PC'yi kapatırken "uygulama kapatılıyor" çıkmıyor. Bu sorun geçmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı