Monster laptop ekran gelmiyor

partalcı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster'dan bıktım desem yeridir. Oyun oynarken bir anda patt diye ekran gitti bilgisayar calismaya devam etti. O zamandan beri de ekran gelmiyor. Güc düğmesinden kapattım açtım yine olmuyor. Ekranin arkasındaki Monster ableminin ışığı da yanmiyor. Soketleri sök tak yaptim ama sorun düzelmedi. Bir keresinde daha böyle yapmıştı aç kapa aç kapa derken ekran geldi. Ekran geldiginde ekranda bazi siyah izler vardı. Sonradan onlar kendi kendine geçti ama bu sefer ekran gelmiyor.

20240519_203905.jpg

Arkadaşlar Monster'dan bıktım desem yeridir. Oyun oynarken bir anda patt diye ekran gitti bilgisayar calismaya devam etti. O zamandan beri de ekran gelmiyor. Güc düğmesinden kapattım açtım yine olmuyor. Ekranin arkasındaki Monster ableminin ışığı da yanmiyor. Soketleri sök tak yaptim ama sorun düzelmedi. Bir keresinde daha böyle yapmıştı aç kapa aç kapa derken ekran geldi. Ekran geldiginde ekranda bazi siyah izler vardı. Sonradan onlar kendi kendine geçti ama bu sefer ekran gelmiyor.

Eki Görüntüle 2199773

Panelsel sorun gibi. Garantide mi? Monitör OC denediniz mi hiç?

Maalesef garantimiz bitti. Ama garanti süresince 4 defa gönderdim farklı sorunlardan dolayı.

Durduk yere ekran bozulması mı? Tam da benim Monster'a göre bir olaymış. Defalarca kez oldu ama ışığın gitmesi daha kötü. Menteşeden olabilir. Garanti varsa şanslısınız, göndermeniz gerek.

Panelsel sorun gibi. Garantide mi? Monitör OC denediniz mi hiç?

Hayır hiçbir şey yapmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı