Monster laptop GPU yükte 86 ve CPU 98 derece oluyor

Hangi modeli kullanıyorsunuz? Ben 3 yıldır tonfang kasa bir Abra modeli kullanıyorum sıcaklıklar 75 derecelerde geziyor. Sizin söylediğiniz değerler çok yüksek termal macun temizliği ve laptop altını yükselterek kullanmanızda yarar var. Yazılım konusunda Monster ekipleri bazen saçmalayabiliyor. Geçen arkadaşın laptop ekran parlaklığını otomatik kısıyordu orijinal Windows kullanmıyorsunuz ondan diye söylediler. Halbuki parlaklık ayarlardan otomatik moddaym.

Tulpar modelini kullanıyorum bakımdan yeni geldi daha 2 3 hafta falan oldu.

Tulpar modelini kullanıyorum bakımdan yeni geldi daha 2 3 hafta falan oldu.

Tulpar'da tam versiyonu ne? Geldiğinden beri mi bu sıcaklıklarda yoksa sonradan mı çıktı?

Monster Notebook kullanıcısıyım. Bilgisayarı hem ısınmaya başladığı için hem de bakım vakti geldiği için bakıma yolladım lakin sıcaklık değerleri düşmedi. Ekran kartı sıcaklığı genelde 86 derece, 87'ye de çıkıyor, işlemci 98 dereceye çıkıyor. Müşteri hizmetlerini aradım format atın diyor, olmazsa teknik servise verirsiniz diyor. Sizce format atmak ne kadar mantıklı? Yoksa direkt teknik servise mi vereyim?

Şu müşteri hizmetleri kafayı yedirtecek bana. Ulan ne kadar cahil kardeşim bunlar. Millet şey şakası yapar abi ekran kartı yandı format at geçer kardeşim diye. Bunlar o şakayı gerçeğe uyarlamış anlamıyorum ne kadar bilgisizler. Ekim'de Abra A5 v17.2.1 almıştım. 2 ay kronik sorunlarla uğraştım bilgisayar 2 ayda 3 kere servise gitti 15 kez müşteri hizmetleri arandı hepsinde sadece format atıldı en son iade edin yoksa dava açacağım dedim ettiler.
14 günü dolmadıysa siz de iade edin Monster'dan uzak durun

Hangi modeli kullanıyorsunuz? Ben 3 yıldır tonfang kasa bir Abra modeli kullanıyorum sıcaklıklar 75 derecelerde geziyor. Sizin söylediğiniz değerler çok yüksek termal macun temizliği ve laptop altını yükselterek kullanmanızda yarar var. Yazılım konusunda Monster ekipleri bazen saçmalayabiliyor. Geçen arkadaşın laptop ekran parlaklığını otomatik kısıyordu orijinal Windows kullanmıyorsunuz ondan diye söylediler. Halbuki parlaklık ayarlardan otomatik moddaymış😅

Çakma Windows'u yapan adam; Ya bu böyle olmadı ben şuraya otomatik değişen parlaklık ekleyem

Yeni konular

Geri
Yukarı