Monster laptop LoL hariç tüm oyunlarda 5 FPS veriyor

Daha fazla  
RAM
32gb
SSD veya HDD modeli
Samsung 1TB
Ekran kartı
Rtx 3050 Ti
İşlemci
11. Nesil İ7 işelmci
Öncelikle merhaba. Ykaın zamanda Monster PC aldım. Oyun oynamak sitiyordum LoL'e girdim başta 5 FPS sabitlendi sonra düzeldi. Fkat diğer oyunlara giridğimde sürekli oalrak 5 FPS sabitleniyor ve artmıyor. Sebebi nedir? Ne olur yardım edin. Çok çarezisim. Ne olduğunu anlayamıyorum. Sistemin kötü depil. RTX 3050 Ti 32 GB RAM 11. nesili7 Intel işlemcim var. Yardımcı olursanız sevirim. Sürücülerim son sürüm 4 5 defa tekrar güncelleddim emin olmak için. Windows 11 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç ve uyku ayarlarına bakın hocam yada bilgisayarın kendi ayarlarında nihai performans yada yüksek performans modu olması lazım onları da deneyebilirsiniz.

Şarj aletini bir kontrol et benim laptopta kilitleniyor bir FPS değerine öyle olunca.

Kontrol ettim tak çıakr yaptım pil ayarlarında nihai performans modunu açtım. Sorun zn Steam'deki oyunlarda LoL'de bir şey yok takır takır Full grafik 300 FPS alıyorum ama örnek eriyorum Raft giriyorum 5 FPS sabit CS giriyorum 5 FPS sabit Witcher giriyorum 5 FPS sabit.

Bende Victus var mesela kendi uygulamasında modları var en düşükte Max 30 FPS veriyor. Monster'da var mı bilmiyorum ama ona da bak bence.

GeForce Experience bile 5 FPS ne oluyor anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı