Monster Laptop Ne Kadar Mantıklı ?

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi monster laptop almak ne kadar mantıklı ? Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Monster laptop almak ne kadar mantıklı? Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Bundan 4 sene önce kötü bir tecrübem oldu maalesef. Mühendislik okuduğum zamanlarda almıştım arada da oyun vs oynuyordum inanılmaz bir FPS düşüşü oldu. Kasanın plastik kalitesi de çok iyi değildi ama şu an belki daha başarılı olabilirler.

Oyun oynamak için prize bağlı olması gerekiyor. Aksi takdirde harici ekran kartı devre dışı kalıyor. Eğer öğrenci iseniz ve pcnizi her yere taşımak istiyorsanız mantıklı. Monster markası en uygun markalardan birisi bu sektörde.

Bundan 4 sene önce kötü bir tecrübem oldu maalesef. Mühendislik okuduğum zamanlarda almıştım arada da oyun vs oynuyordum inanılmaz bir FPS düşüşü oldu. Kasanın plastik kalitesi de çok iyi değildi ama şu an belki daha başarılı olabilirler.

Sanırsam bilgisayar hakkında çok bilginiz yok? Monster gibi yüksek performanslı bilgisayarlar için güç modları kontrol edilip üst seviyeye çıkarılmalı ekran kartı sürücüsü yüklenmeli ve ekran kartı ayarları yapılmalı ayrıca dün yeni sipariş verdim demek istediğim Monster hem müşteri hizmetleriyle hem de kalite anlamında piyasanın en iyisi (belki Casper geçebilir).

images

Bence oyun için alacaksan ki büyük ihtimalle oyun içindir, tavsiye etme masaüstü al. Masaüstü hem daha kaliteli bir performans verecektir hem de içi toz dolup yavaşladığında daha pratik ve kolay temizlersin. Bi tek dezavantajı var o da taşınamaması. Ben illaki laptop alacağım diyorsan ve paran varsa MSI veya ASUS öneririm kesinlikle. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sanırsam bilgisayar hakkında çok bilginiz yok? Monster gibi yüksek performanslı bilgisayarlar için güç modları kontrol edilip üst seviyeye çıkarılmalı ekran kartı sürücüsü yüklenmeli ve ekran kartı ayarları yapılmalı ayrıca dün yeni sipariş verdim demek istediğim Monster hem müşteri hizmetleriyle hem de kalite anlamında piyasanın en iyisi (belki Casper geçebilir).

Bilgisayar mühendisiyim ama yine de sen bilirsin 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı