Monster laptop önerisi

Monster laptop'u kendim kullanıyorum ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

-Ciddi bir ısınma problemi var özellikle oyun oynarken klavye çok ısınıyor.
-Malzeme kalitesi çok kötü. Sanki içi boş plastik gibi.
Hocam Abra cihazlar ısınma sorunu ile meşhur zaten Tongfang kasalarda böyle bir durum yok. Eğer bütçe artarsa arkadaşa zaten Tulpar T7 v20.4 versiyonunu önerdim. Hem Tongfang kasa hem de bir sorunu yok.

Doğru söylüyorsunuz fakat Kıbrıs'ta yaşıyorum ve burada diğer markalar inanılmaz derecede pahalı. Alınabilir en uygun bilgisayarlar Monster. Bu yüzden Monster alırkende en sorunsuz laptopu seçmeye çalışıyorum.
Dediğim gibi Tulpar T7 v20.4 satılıyorsa ona bir bakın hocam. @revivality hocam 20.3 versiyonunu kullanıyor.

Doğru söylüyorsunuz fakat Kıbrıs'ta yaşıyorum ve burada diğer markalar inanılmaz derecede pahalı. Alınabilir en uygun bilgisayarlar Monster. Bu yüzden Monster alırkende en sorunsuz laptopu seçmeye çalışıyorum.

Dostum attığım cihaz Tulpar T5 20.3 cihazında kullanan kasayla aynı kasaya sahip. O cihazda 130W 3060 bulunuyordu bu cihaz Abra serisi olduğu için 3050 Ti koyulmuş hali

T5 20.3 cihazını şu anda forumda halihazırda kullanan onlarca insan var sıcaklık konusunda hiçbir problem yaşamıyorlar. Tek seçeneğin monstersa ve bütçeni de aşamıyorsan bu cihazı gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Bunu al:
400 tl kupon ile 21829 TL yapıyor güzel fiyat hocam fakat arkadaş Kıbrıs'ta yaşıyor. Trendyol Kıbrıs'a ürün gönderiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı