Monster laptop oyuna girince kapanıyor

batu1626

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Yakın bir abimin laptopu bendeydi 5-6 aydır ve sadece Valorant oynamak için kullanıyordum ama yaklaşık 3 haftadır oyundayken mavi ekran hatası alıyordum cihazınız bir sorunla karşılaştı diye. Şimdi 1-2 gündür ise direkt gücü kesip kapanıyor, mavi ekran gelmiyor. Normal bilgisayarla uğraşırken olmuyor sadece oyunlarda oluyor. Emanet bilgisayar ve ben pek anlamıyorum bu bilgisayar işlerinden. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Isındığı için kapanıyor olabilir benim de bi kaç sefer başıma gelmişti. Sıcaklık değerlerini kontrol edin MSI Afterburner üzerinden.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    159,8 KB · Görüntüleme: 21
Isındığı için kapanıyor olabilir benim de birkaç sefer başıma gelmişti. Sıcaklık değerlerini kontrol edin MSI Afterburner üzerinden.

BATU1626 pek bilgi bilmiyor olabilir. Virüs de girmiş olamaz. Virüs girseydi atmazdi, kasardi hatta oyuna girmezdi. Yine de bir kontrol et virüs girmis mi diye fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu ve sistemin kaç dakikada kapanıyorsa oyun oynarken o kadar süre bekle ve kapanıp kapanmayacağına bak.
yaptım yaklaşık 20 dakikadır çalışıyor kapanmadı ama ekran kasıyor baya

BATU1626 pek bilgi bilmiyor olabilir. Virüs de girmiş olamaz. Virüs girseydi atmazdi, kasardi hatta oyuna girmezdi. Yine de bir kontrol et virüs girmis mi diye fayda var.
kaspersky virüs taramayı falan kullandım ama görünürde bir şey çıkmadı

ne yapmam gerekiyor ?

ne yapmam gerekiyor ?
yaklaşık 4 5 saattir bilgisayarla uğraştım youtube da gezindim dizi falan izledim bi sıkıntı olmadı bi
valoranta gireyim dedim girdim oyunu buldu oyun başladı ilk elde kapandı yine bilgisayar sadece oyunda kapanıyor lütfen yardım edin

Dosya Ekleri

• ADB649A6-8374-4645-921A-31D977263718.jpeg
    ADB649A6-8374-4645-921A-31D977263718.jpeg
    180,3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Geri
Yukarı