Monster Laptop RGB Nefes Modu Nasıl Açılır?

metbey

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba Monster Abra serisinin tüm laptoplarında ki aydınlatma tek aydınlatma olduğunu biliyorum ama kendi uygulaması ile modları var. Örnek olarak nefes modu gibi. Eski inceleme videolarında kontrol merkezinde klavye için mod seçenekleri var ama yeni inceleme videolarında Control canter diye bir şey kullanılıyor. Bu programda sadece klavyenin rengini değiştirebiliyoruz ve şöyle bir şey var ki bilgisayar açılırken klavye nefes modun da açılıyor. Bilgisayar tam açılınca bu mod otomatik kapanıyor ve sadece tek renk yapabiliyoruz. Bunun çözümünü bilen varsa söylerse çok mutlu olurum. Benim birkaç düşüncem var. Yeni programlarında bu özelliği kaldırdılar ya da flash da verilen programlarda bir eski incelemeler de olan kontrol merkezi uygulaması ve Control Center 3.0 kurulduğu için sorun çıkarıyor.

Bende de Abra serisinden laptop var. Açılışta nefes modunda açıldığı için bence yazılımsal mümkün bir şey ama bende bulamadım:(.
Bence de modları var ama bize sundukları yeni programdan dolayı açamıyoruz şikayet sitelerinde bu sorunu yaşayanların sorununu çözüyorlar ama telefondan ulaşarak.
Yeni Abra'larda nefes modu mevcut değil.
Ama açılışta nefes modu ile açılıyor ve eski sürümlerde de artık mod yok

Bence de modları var ama bize sundukları yeni programdan dolayı açamıyoruz şikayet sitelerinde bu sorunu yaşayanların sorununu çözüyorlar ama telefondan ulaşarak.

Ama açılışta nefes modu ile açılıyor ve eski sürümlerde de artık mod yok

Sürekli değişen modu seçip, değişim hızını en düşük yaparsanız ona benzer bir şey olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı