Monster laptop sıvı teması

Tyget

Hectopat
Daha fazla  
1 ay kadar önce Monster marka laptop klavyemin sol aşağı kısmına şeftali suyu döküldü. Hemen ters çevirdim ve gerekenleri yaptım. İçine girdimi bilmiyorum ama çalışmayan hiçbir aksamı yok ve döküldüğünden beri hala en ufak bir problemle karşılaşmadım. Pazartesi bakıma göndereceğim, sıvı temasından problem çıkartırlar mı veya garanti dışı kalır mı bilgisi olan veya bu tarz bir olay başından geçmiş olan biri bilgi verirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay kadar önce Monster marka laptop klavyemin sol aşağı kısmına şeftali suyu döküldü. Hemen ters çevirdim ve gerekenleri yaptım. İçine girdimi bilmiyorum ama çalışmayan hiçbir aksamı yok ve döküldüğünden beri hala en ufak bir problemle karşılaşmadım. Pazartesi bakıma göndereceğim, sıvı temasından problem çıkartırlar mı veya garanti dışı kalır mı bilgisi olan veya bu tarz bir olay başından geçmiş olan biri bilgi verirse sevinirim.
Sıvı teması direk garanti dışı bırakıyor.

Şu geçirmez diye satmıyorlar ya.

Genel temizlik ve termal macun değişimi için gönderiyorum.

Yapmayabilebilirler bile kırıp geri gönderenler bile oluyor bence kendiniz yapın. Garantisi gitmiş zaten.

Tabii gönderebilirsiniz eğer içine girmediğini düşünüyorsanız ki büyük ihtimal girmiştir şekerli olması daha da belli eder yerini.

Aslında dökülen şeftali suyu kaliteliyse biraz katı olur yoğun yani. Bu da gözeneklerden geçmesini zorlaştırır. Zaten ucuz meyve suyuysa şu su gibi sıvı olanlardan geçmiş olsun şimdiden.

Yapmayabilebilirler bile kırıp geri gönderenler bile oluyor bence kendiniz yapın. Garantisi gitmiş zaten.

Tabii gönderebilirsiniz eğer içine girmediğini düşünüyorsanız ki büyük ihtimal girmiştir şekerli olması daha da belli eder yerini.
Sıvı temasından bahsetmeden genel bakım adı altında cihazı teknik servise teslim ettim. Cihaz tertemiz bir şekilde dışardan bakınca neredeyse sıfır gibi elime geçti. Sıvı teması var diye aranmadım veya kişisel olarak birisi tarafından bilgilendirilmedim. Sıvı temasını belli eden dışardan görünen küçük yerler vardı, onlarda temizlenmiş. Sanırım ciddi derecede bir sıvı teması olmadığı için sorun etmediler. Hala çalışmayan bir aksam yok. Garanti konusuna gelince de telefonuma gelen linkte "Garanti Durumu: Garantili" olarak gözüküyor. Sanırım ucuz yırttık.

Sıvı temasından bahsetmeden genel bakım adı altında cihazı teknik servise teslim ettim. Cihaz tertemiz bir şekilde dışarıdan bakınca neredeyse sıfır gibi elime geçti. Sıvı teması var diye aranmadım veya kişisel olarak birisi tarafından bilgilendirilmedim. Sıvı temasını belli eden dışarıdan görünen küçük yerler vardı, onlarda temizlenmiş. Sanırım ciddi derecede bir sıvı teması olmadığı için sorun etmediler. Hala çalışmayan bir aksam yok. Garanti konusuna gelince de telefonuma gelen linkte "Garanti Durumu: Garantili" olarak gözüküyor. Sanırım ucuz yırttık.

Hocam demek ki içeri girmemiş şanslısınız :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı