Monster laptop SS USB portu düzgün çalışmıyor

Daha fazla  
Monster laptopumda bulunan SS USB portu telefonumu şarj ediyor ama veri paylaşmak için kullanamıyorum. Ayrıca bu porta mouse takınca ışıkları yanıyor ama mouse çalışmıyor. Daha önceden bu portta mouse takarak başarılı bir şekilde kullanmıştım. Öbür USB portlarında sorun yok sadece SS USB portunda bu sorun var nasıl çözebilirim?

En temiz seçenek teknik servis. Garantisi varsa ücretsiz, yoksa şansınıza kalmış. Ama çok bir ücret çıkmazda bir USB portundan. Eğer illa ben bu bilgisayarı göndermem diyorsanız alüminyum bant, ısı havyası veya yüksek ısı verebilen bir saç kurutma makinesıyla girişmeniz. Bir umut lehimleri sağlam değildir ısınınca birbirini tutar.
Tavsiyem teknik servis, elektrik elektronik mühendisi olarak dahi böyle bir durumda teknik servise götürürdüm. Uğraşmaya gerek yok.

En temiz seçenek teknik servis. Garantisi varsa ücretsiz, yoksa şansınıza kalmış. Ama çok bir ücret çıkmazda bir USB portundan. Eğer illa ben bu bilgisayarı göndermem diyorsanız alüminyum bant, ısı havyası veya yüksek ısı verebilen bir saç kurutma makinesıyla girişmeniz. Bir umut lehimleri sağlam değildir ısınınca birbirini tutar.
Tavsiyem teknik servis, elektrik elektronik mühendisi olarak dahi böyle bir durumda teknik servise götürürdüm. Uğraşmaya gerek yok.
Hocam 1 ay oldu alalı

Hocam şimdi pc yi açıp ilk başta SS USB portuna takınca mouse çalıştı ama çıkarıp tekrar takınca yine çalışmıyor sadece ışıkları yanıyor. Üstelik şimdi diğer normal usb portta mouse un sadece ışığı yanıyor kullanamıyorum.
Yazılımsal bir sorun olabilir mi ? Driver felan
1-1.5 Ay önce aldığında sitesinindeki driverlardan kurdum hepsini . Güncel olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
hocam başka bir mouse ile dener misiniz. Mümkünse ışıkları olmayan basit birşey olsun. Bilgisayara küçük bir parçasını takmanız gereken kablosuz mosue varsa oda olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı