Monster Laptop Touchpad'i Tamamen Kapatmak

DADEKEKİVEVEYA

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, touchpadi kapatıp açabiliyorum fakat touchpade iki kere dokunduğumda tekrar etkinleşiyor. Oyun oynarken açılıp kapanınca sol üstte touchpad açıldı bildirimi çıkıyor ve saliselik bir drop giriyor bunu tamamen nasıl kapatabilirim? Sanırım sadece Monster'da var.

Sol alttaki Windows simgesine sağ tıklayın. Çıkan sekmeden aygıt yöneticisini açın. Açılan sayfada "Fare ve diğer işaret aygıtları' kısmını açın. Ardından touchpad üstüne gelip cihazı kaldır dediğinizde kaldırılacaktır.

Öncelikle yorumun için teşekkürler. Bunu denemiştim olmamıştı, zaten touchpadi ayarlardan yapamadım bir türlü kapatabiliyorum ama örneğin oyun oynarken space tuşuna tıklarken hemen altındaki touchpade dokunuyorum ve otomatik açılıyor tam ışık kısmına dokunduğumda oluyor. Bunu başka türlü nasıl çözebilirim ki?

Öncelikle touchpad driver'ini güncelle güncelleyince sağ altta snaptics işaretleme aygıtı gelir.
Ordanda ona sağ tıklayıp işaretleme aygıtı ayarlarından işaretlediğim seçeneği seçersen fare takılı olduğu sürece touchpad çalışmaz böylelikle oyunlarda sıkıntı olmaz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    41,8 KB · Görüntüleme: 844
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı