Monster laptopa monitör bağlayınca 165 olması gereken monitör yenileme hızı 120 oluyor

D0HA

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster ABRA A5 V15.8
Monitör
ASUS VG258QR
Dostlar selam, daha birkaç gün önce konu açmıştım monitör ile alakalı ve tamamen alakasız fakat ASUS VG258QR modelini aldım ve kurulumları vs. yaptım. Benim laptop Monster Abra A5 v15.8 ve 120Hz. Şu an bağladım monitöre ve monitör de 165Hz fakat Max. 120Hz alıyorum. Bunu değiştirme gibi bir yolum var mı yoksa laptop Max. 120 Hz mi veriyor? Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır acaba, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam, daha birkaç gün önce konu açmıştım monitör ile alakalı ve tamamen alakasız fakat ASUS VG258QR modelini aldım ve kurulumları vs. yaptım. Benim laptop Monster Abra A5 v15.8 ve 120Hz. Şu an bağladım monitöre ve monitör de 165Hz fakat Max. 120Hz alıyorum. Bunu değiştirme gibi bir yolum var mı yoksa laptop Max. 120 Hz mi veriyor? Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır acaba, önerilerinizi bekliyorum.

Genelde DP için tasarlanır monitörler HDMI de biraz daha az Hz almanız normal.

Hdmi max 120 destekliyor display port ile dene dostum muhtemelen hdmi ile bağladın

HDMI ile 144 alınabiliyor fakat benim laptopun Max Hz değerini alıyorum laptopa DP bağlamak için dönüştürücü vs. almam mı gerekiyor başka bir yolu yok mu?
Genelde DP için tasarlanır monitörler HDMI de biraz daha az Hz almanız normal.

HDMI ile 144 alınabiliyor fakat benim laptopun Max Hz değerini alıyorum laptopa DP bağlamak için dönüştürücü vs. almam mı gerekiyor başka bir yolu yok mu?

kullandığınız kablo maks 120hz destekliyor olabilir.

Kullandığınız kablo maksimum 120Hz destekliyor olabilir.

Yok hocam en iyisinden aldım HDMI olarak kabloyla bir alakası yok.

Hala cevap gelmedi dönüştürücü olur farklı şey olur önerebileceğiniz bir şey var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı