Monster laptoplar tekrardan zamlandı

Benim anlamadığım bu adamların elinde hiç mi stok yok dolar artıyor arkasına direk zam yapıştırıyolar bu nasıl iş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211119-113240_Chrome.jpg
    Screenshot_20211119-113240_Chrome.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 77
Günden güne teknolojiye ulaşma imkanımız azalıyor hatta artık saatten saate.
Tulpar 25.1 bakıyordum, artık onun güncel fiyatına HP Omen RTX 3070'li ürünü alabilirim. 😂

Sen şişirdiklerine bakma hocam ilk çıktığı arada 19.000TL fiyat bandıyla çıktı o bütçlere satmaları zor indirimle biraz daha düşürüler.

Dün 13.100'den aldığım Abra V5 18.2.3 önce satıştan kaldırıldı sonra da bugün hiçbir özelliği değişmeden 15.700 yapıldı. Tamam dolardır kurdur piyasadır yükseliyor ama bu biraz da fırsatçılıktır bana göre. Ancak bunun tek sorumlusu elbette Monster değil...

Sen şişirdiklerine bakma hocam ilk çıktığı arada 19.000TL fiyat bandıyla çıktı o bütçlere satmaları zor indirimle biraz daha düşürüler.
Genel olarak ürünleri protesto falan yapmak lazım hocam, olmaz bu iş böyle.

Zaten o fiyattan alan olmaz, satışları düşer. O ayrı bir konu ancak 15.000 TL bandından ne oldu da 22.000 TL bandına çıktı ki? Nereden baksan %45 falan fiyatı artmış.

Genel olarak ürünleri protesto falan yapmak lazım hocam, olmaz bu iş böyle.

Zaten o fiyattan alan olmaz, satışları düşer. O ayrı bir konu ancak 15.000 TL bandından ne oldu da 22.000 TL bandına çıktı ki? Nereden baksan %45 falan fiyatı artmış.
17.000₺ ye çekerler öyle kalır hocam. Valla hocam millet şimdi alamazsa birdaha alamayız korkusuyla saldırıyor ki onlarda haklı ortalık kötü ne alsak kar diye düşünüyoruz.

17.000₺ ye çekerler öyle kalır hocam. Valla hocam millet şimdi alamazsa birdaha alamayız korkusuyla saldırıyor ki onlarda haklı ortalık kötü ne alsak kar diye düşünüyoruz.
Kulaklık alacağım param eksik.
Şu an 200 TL falan lazım ancak ben parayı bulana kadar bir 200 TL daha lazım olur.

Yangına körükle gidiyorlar, hiç çekilmiyor ekonomi haberleri.

Geri
Yukarı