Monster laptoplar uzun süreli kullanılır mı?

OnurAlp#41

Hectopat
Yer
Ukraine
Daha fazla  
Meslek
IT
Arkadaşlar merak ediyorum Monster notebooklar nasıl uzun süre kullanima iyi gider mi çünkü kasa yapisi plastik diyorlar. Kullananlar bana yardimci olabilir mi?

Arkadaşlar merak ediyorum Monster notebooklar nasıl uzun süre kullanima iyi gider mi çünkü kasa yapisi plastik diyorlar. Kullananlar bana yardimci olabilir mi?

Plasktik değil artık tamamen Clevo'lar oyleydi ve arkadaşımda Clevo var 3 senedir kullanıyor tanfong kasa var 5 yıldır kullanıyor MSI kasa var 3 aydır kullanıyor demek istediğim uzun ömürlü (kullanıma bağlı)

2018 yazında almıştım. Her tür oyunu da oynuyorum. Canavar gibi çalışıyor.

Bende 1 yıl kullandım Monster Tulpar v22.1 canavar gibiydi 1 yıldır ayn performans 75 dereceyi geçmiyor 2K Ultra 50FPS veriyordu 3060 i7 10875h Max-Q MUX Switch destekli tangfong kasa özel üretim özel tasarım.

Ben de şu an Monster var. Dedikleri gibi plastik değil, kasa kalitesi (malzeme olarak) iyi. Ama alacağın bilgisayarın sıcaklık değerlerine dikkatli bak benimkisi biraz fazla ısınıyor. Ama undervolt yaparak çözdüm, şu an gayet iyi.

Thermal macun olarak liqit kullanıyor sanırım şu an 10. nesil ve üstü CPU'lar işlemciyi soğutabildikten sonra sorun yaşamazsın bende ASUS ROG var BMW tasarım thermal macunu eridi 1.5-2 yıl içinde 98 derecelerde oyun oynadım CPU ile şimdi yeniledim gençleşti resmen 79 derece Max 4.2 GHz stabil değerler ile bakımını yapacaksın anakartı kötü olmadığı sürece uzun süre götürür ASUS'un tek avantajı anakartı sağlam 20 sene bile çalışır p. Xvenk ASUS tek kötü yanı ölü pixel ekran ve anakartta bakır soutmada 3 vida eksik çıktı macun değiştirirken farkettim ilginç :D ama Monster alan tanıdıklarım memnun öyle deyim.

2014 yılında aldığım Monster'ı hala kullanıyorum ama birkaç senedir ömrünü doldurdu sayılır. Çoğu oyunu düşükte oynuyorum, hikaye oyunları oynuyorum genelde. Çok fazla sorunu var bunu söylemeden geçemeyeceğim ama bunu uzun yıllar kullanmama verebilirim sanırım. Şu an alacağın en düşük monster modeli seni herhalde birkaç yıl götürür.

Geri
Yukarı