Monster laptoplara 5000 TL zam

Gecen ay 8300'e indirimde 1650 Ti'li laptop aldim, bayağı kararsizdim BF de indirime girer mi diye de iyi ki almisim. Şu an 2-2.5bin artti fiyatlari...

Şeytan kulağına şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ölü piksel veya ışık sızması falan da yoktu ekranda. Performans olarak i7 11800h işlemciden çok memnun kaldım. RAM'i 8+8 yaptığım için de gayet akıcı sistem.
Window 11 ile kullanıyorum ve çok stabil çalışıyor.
Kasa olarak diğer plastik karışımı olanlara nazar aşırı sağlam duruyor. Full alüminyum kasa olduğu için bayağı hafif ve ısı iletkenliği iyi. Dolayısıyla cihazın için çok ısınmadan dışarıya atıyor sanırım.

Belki daha iyi cihazlar vardır ama ASUS falan hayatta uğraşmam artık. Monster aldığımdan beri teknik ilgi de muazzam. Daha iki gün önce durduk yere beni aradılar Monster'dan. Halimi hatırımı sordular, cihazda herhangi bir sorun var mı diye sordular. Sırf bu ilgi alaka ve teknik destek için bile Monster alırım artık. 6 ayda bir de ücretsiz Full bakım servisi de var. Daha ne olsun.

Teknoloji biraz şans işi ve dolayısıyla muhatap olunabilecek bir servisi olan Monster önceliğimdir. Kötü de çıkabilirdi cihaz ama değişim konusunda sorun yaşatmazlardı bence. Lenovo, ASUS falan hep burada anlaşmalı teknik servisler ile çalışıyorlar ve insanı çileden çıkarırlar.

Ağzım bir kere yandı. ASUS, Lenovo falan direkt olarak teknik servise sahip değiller Türkiye'de. Anlaşmalı saçma sapan bilişim şirketleri ile uğraşacak sinir yapım kalmadı. Geçen 3 ay boyunca Lenovo ile uğraştım. Sonunda zafer kazanıp Monster'a döndüm.

Size iyi denk gelmis. Ben aldim toplam 2 kere servise gitti 1 kere de sifir cihaz yolladilar ekrandaki olu piksel sorununu bir duzeltemediler. Toplam 4 kere farkli ekranla geldi PC hepsinde de ayni sorun dbdnjdkd musteri hizmetleri iyi ama servisi çöp, leş. Mh harici direk çöp. Yetkili ben ilgileneceğim dedi gene sorunlu geldi ürün dhdhjdkdkd

Yeni konular

Geri
Yukarı