Monster laptoplara 5000 TL zam

Dolar fırlıyor falanda bu kadar zam gelmeside yuh artık yani.

Benim gibi laptop almak için Black Friday'i bekleyen hocalarıma büyük geçmiş olsun. Daha 3 hafta önce ₺15.600 olan ve daha dün en son fiyatı ₺18.000 olan v25.1 modeli bu sabah itibarı ile ₺21.600 oldu. Allah sonumuzu hayır etsin.

Vallahi hocam, her şeyi bahane edip kendi kendine kazık atan başka bir millet olduğunu düşünmüyorum. Yüzdelik olarak yüzde 25'lik gibi bir artış var dolarda ama fiyatlara yansıttıkları inanılmaz abartı oluyor. Yani orana göre şu an fiyatın 18-19k olması gerekli. Ama adamlar Black Friday öncesi indirim yapacakları oranları da üstüne koymuş.

Arkadaşlar yapmayın. İndirim falan yok, %80 zam yapıp gözünüzü boyamak için de %30 indirim diyorlar. Nerede indirim?
Katiliyorum. Ama yeterince takip ederseniz gercekten indirimli alabiliyorsunuz. Gecen klavye mouse aldim, birkac hafta takip ettim fiyatlari ve gercekten indirimli fiyattan aldim. Takip etmek gerek

Zaten indirim var diye Monster uygun kalıyordu. Şimdi hem indirim yok hem dolar arttı.

Hiç sormayın hocam şu an zaten kendinden çok daha iyi markalar ile aynı fiyat bandına geldi. Bu sebepten ötürü mecbur fiyatları düşüreceklerini düşünüyorum. Örneğin şu an MSI GP76 ile V25.1 aynı fiyatta. 😅

Hiç sormayın hocam şu an zaten kendinden çok daha iyi markalar ile aynı fiyat bandına geldi. Bu sebepten ötürü mecbur fiyatları düşüreceklerini düşünüyorum. Örneğin şu an MSI GP76 ile V25.1 aynı fiyatta. 😅
MSI GP76'ya bakmak istedim alışveriş kısmında 25K yazıyor Trendyol'un sitesine gidince 30K'ya çıkıyor :D

MSI GP76'ya bakmak istedim alışveriş kısmında 25k yazıyor Trendyol'un sitesine gidince 30K'ya çıkıyor :D

Şaşırdık mı hocam? Tabi ki de hayır. :D
Tulpar 25.1 bakıyordum fiyatı 22.000 TL'ye yaklaştı, üzerine para koyup HP Omen 17 alırım daha iyi.

Hocam üzerine bir iki lira bile atsanız GP76 gibi laptopları alabiliyorsunuz. 😆
Ağlanacak halimize gülüyoruz şuraya bak ya.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı