Monster laptopta mikrofonda sorunlar yaşanıyor

Daha fazla  
4 yıldır Monster kullanıyorum. Mikrofon konusunda büyük bir sıkıntı yaşıyorum. Kulak içi kulaklık kullanıyorum, jblc50 fan sesi dışarı sesi vs. her sesi algılıyor öncelikle jak çoğaltıcı aldım 1 jakı mikrofon ve kulaklık olarak ayıran, bu bir nebze işimi gördü. Ancak hala ciddi sıkıntılar yaşıyorum yankı sorunu vs saymak bile istemiyorum. Geçenlerde ihtiyaç doğrultusunda normal kullandığım Bluetooth kulaklığımı PC'ye bağladım ses ayarlarını vs yaparken kulaklığın kendi ses yazılımını yüklediğini fark ettim ve dış sesleri vs normalden çok daha az aldığını gördüm, sonra düşündüm acaba bir USB ses kartı takarsam, yine kendi yazılımı olan bu sorunlardan kurtulabilir miyim?

Bu 4 yıllık süreçte 3 tane kulak içi kulaklık değiştirdiğim için hepsinde hemen hemen aynı performansı aldım sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Daha önceden denediğim kulaklıklar jblc50 Xiaomi piston Basic Edition ve AKG'nin bir modeli.
Monster'ın kullandığı yazılım THX tabii ki ben onun dışında Realtek'i filan da indirdim ancak çözüm olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı