Monster laptopum yataktan düştü

Sir. Peker

Centipat
Merhaba, yaklaşık 1.5 2 ay önce cihazımı kulaklık takılıyken, ekran üstü düşürdüm (takla vs. atmadı). Hemen kaldırdım, ekranı açtım ve parça parça kare olmuştu, arka da ki fanlardan birkaç parçası kopmuştu sadece.
Herhangi bir sorun yoktu, güç tuşundan aç-kapa yaptım ve stabil olarak çalıştı. Bir süre sonra bazı tuşlar çıkacakmış gibi olmaya başladı.
Bazen şarja takmadan açınca, 1-2 dk sonra kendi kendine kapanıyor, şarj girişini çıkarınca ekran 1-2 saniye gri olup geliyor ve fanlar çalışırken garip sesler çıkarıyor, bunla alakası bulunur mu, sadece sormak istedim. :)

https://i.imgyukle.com/2020/11/04/I3HKF6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster laptop alırsın ama onu yatakta müzik dinlemek için kullanırsın.
Technopat Sosyal'da konu açarsın ve Alikaplan801 cevaplar.

:D hocam akşam akşam.
Bu arada garantisi duruyor mu? Duruyorsa en mantıklı çözüm garantiye yollamaktır. Muhtemelen kullanıcı hatası yersiniz ama deneyin.

Kendilerine yazdım, sorunsuz ise sorun yok dediler. :D
Düşmüş bir şey ne yapacaktı, performans artışı falan bekliyordun sanırım.
Bu sorunun düşmeyle alakası olabilecğeini mi sordum, ama tabii bilginiz değil fikriniz olduğu şekilde yorum yaptığınız için memnuniyetle karşılıyorum.

1 hafta içinde kargolayacağım Monster'e, teşekkürler herkese.

Artı -1 Eksi
Technopat Sosyal'da konu açarsın ve Alikaplan801 cevaplar.

Kendilerine yazdım, sorunsuz ise sorun yok dediler. :D

Bu sorunun düşmeyle alakası olabilecğeini mi sordum, ama tabii bilginiz değil fikriniz olduğu şekilde yorum yaptığınız için memnuniyetle karşılıyorum.

1 hafta içinde kargolayacağım Monster'e, teşekkürler herkese.
Dostum böylelerini dert etme. Bu arada sadece fan sesleri hakkında yorum yapacağım çünkü sorununu fotoğraflar ile desteklememişsin bu yüzden anlayamadım, fandan parçalar koptuysa sesler gelmesi normal bir durum.

Dostum böylelerini dert etme. Bu arada sadece fan sesleri hakkında yorum yapacağım çünkü sorununu fotoğraflar ile desteklememişsin bu yüzden anlayamadım, fandan parçalar koptuysa sesler gelmesi normal bir durum.

Teşekkürler :) Fandaki sesleri önceden götürdüğüm Monster Teknik Servisinde de belirtmiştim ancak çözüldü diyerek geri göndermişlerdi, umarım tekrar olmaz, sağ olun tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı