Monster MSI kasası kullanmaya geri mi döndü?

Her şeyiyle olması imkansız kardeşim.

Kardeşim? Ne bu samimiyet? Ve neden imkansız onu açıklayın. GameGaraj'da aynı şekilde sadece logo basarak satıyor. Monster sitesinde ise model kodu GP76t. Tek farkı logo.

Kardeşim? Ne bu samimiyet? Ve neden imkansız onu açıklayın. GameGaraj'da aynı şekilde sadece logo basarak satıyor. Monster sitesinde ise model kodu GP76t. Tek farkı logo.
Geçen bir arkadaş Monster'ın kurucusunun (Konumundan emin degilim.) sunduğu bir yazıyı paylaşmıştı. O yazıda Monster, MSI'dan bir kasa modeli istediği zaman MSI'ın kasada birkaç değişiklik (Yazıya göre olumsuz yönde değişiklikler...) yaparak vermeyi kabul ettiğini belirtmişti. Bu kasa için aynı şey söz konusu mu bilmiyorum.

Geçen bir arkadaş Monster'ın kurucusunun (Konumundan emin degilim.) Sunduğu bir yazıyı paylaşmıştı. O yazıda Monster, MSI'dan bir kasa modeli istediği zaman MSI'ın kasada birkaç değişiklik (Yazıya göre olumsuz yönde değişiklikler...) Yaparak vermeyi kabul ettiğini belirtmişti. Bu kasa için aynı şey söz konusu mu bilmiyorum.

Hocam o yaklaşık 7-8 sene öncesine ait bir yazı. MSI geçen seneden beri 0 değişiklikle gamegaraja laptop üretiyordu. Aynısı Monster içinde geçerli diye düşünüyorum.

Hocam o yaklaşık 7-8 sene öncesine ait bir yazı. MSI geçen seneden beri 0 değişiklikle gamegaraja laptop üretiyordu. Aynısı Monster içinde geçerli diye düşünüyorum.
Msi'ya instagramdan mesaj atıp sordum. Monster markasıyla herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır diye cevap yazdılar. Kasalar birebir aynıyken bağlantı bulunmaması imkansız gibi...

MSI'ya Instagram'dan mesaj atıp sordum. Monster markasıyla herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır diye cevap yazdılar. Kasalar birebir aynıyken bağlantı bulunmaması imkansız gibi...

MSI GameGaraj ile de bağını reddetmekte hocam. Modelin fotoğraflarında bile GP76 yazarken doğrulamak saçma olur bence. Monstera sormanız en iyisi olur ama onlarda da kendi aralarında iletişimsizlik söz konusu.

MSI GameGaraj ile de bağını reddetmekte hocam. Modelin fotoğraflarında bile GP76 yazarken doğrulamak saçma olur bence. Monstera sormanız en iyisi olur ama onlarda da kendi aralarında iletişimsizlik söz konusu.
Açıkcası monsterdan tek çekincem kullanıcıların olumsuz yorumları. Yoksa hem taksit imkanı hem fiyat olarak tulpar t7 v25. 1 almıştım bir türlü o güveni alamadım...

Açıkçası Monster'dan tek çekincem kullanıcıların olumsuz yorumları. Yoksa hem taksit imkanı hem fiyat olarak Tulpar T7 v25. 1 almıştım bir türlü o güveni alamadım...

Hocam onlar MSI harici laptoplar için olduğundan bu model için geçerli değil. Ve servis olarak da normal MSI'dan avantajlıdır. Şahsen servispointteki üslubu pek beğenmemiştim.

Geri
Yukarı