Monster MSI kasası kullanmaya geri mi döndü?

Normalin bayağı ötesinde bir sızma var. Fotoğrafta görebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde film izlemek ve oyun oynamak bayağı sıkıntı. 16bin lira verdiğimiz bir laptopta böyle sorunlar olmamalı. Daha önce kullandığım, geçen sene aldığım, Acer laptopumda bu şekilde sorunla hiç karşılamadım. Ondan öncekilerde de karşılaşmamıştım.

Hocam bir kurun bitirin sonra oyun yükleyin film izleyin çünkü benim de bir laptopum vardı güneş gibiydi siyah ekranda ama Batman Arkham Knight da bile çok az görünüyordu. Eğer çok batıcaksa 30 gün panel değişim garantisi var.

Hocam bir kurun bitirin sonra oyun yükleyin film izleyin çünkü benim de bir laptopum vardı güneş gibiydi siyah ekranda ama Batman Arkham Knight da bile çok az görünüyordu. Eğer çok batıcaksa 30 gün panel değişim garantisi var.

Dün sadece driverları kurdum nete bile bağlanmadım ancak sürekli kullanacağım bir cihaz olacağı için (oyun değil iş odaklı) ekranı oda lambası açıkken de kontrol ettim yine sızma var. Renkler de daha olması gerekenden açıkmış gibi geldi. Müşteri hizmetlerine mail attım "fotoğraf ve videolara göre bakacağız" dediler. Müşteri hizmetleri olarak çok ilgililer haklarını yiyemem. Olmadı iade edeceğim mecburen.

Dün sadece driverları kurdum nete bile bağlanmadım ancak sürekli kullanacağım bir cihaz olacağı için (oyun değil iş odaklı) ekranı oda lambası açıkken de kontrol ettim yine sızma var. Renkler de daha olması gerekenden açıkmış gibi geldi. Müşteri hizmetlerine mail attım "fotoğraf ve videolara göre bakacağız" dediler. Müşteri hizmetleri olarak çok ilgililer haklarını yiyemem. Olmadı iade edeceğim mecburen.

Siz bilirsiniz ne deyim. Bende dün sipariş verdim inşallah sorunsuz gelir.

Her türlü değil dostum.
Monster.
Çanta flass bellek.
Ölü pixel garantisi iade desi.
Açmayan oyun olursa anında iade garantisi.
Müşteri hizmetlerine cok iyi.
Müşteri memnuniyeti cok iyi.
Bunların hiçbiri MSI da yok ve MSI alınmaz.

O fiyata oyun açmayan laptop almakta alan kişinin salaklığı ama siz bilirsiniz.
Valorant oynuyorsanız fark yaratır hocam.
Örneğin MUX ile 10870h 240FPS;
11800h 300FPS.
Diğer oyunlarda fark neredeyse yok. CS:GO için de geçerli Valorant örneği ama her türlü zaten 300/350 FPS alıyorsunuz CS:GO'da.

Monitörün vericeği Max Hz asıldıktan sonra aldığı FPS önemsiz gibi.

O fiyata oyun açmayan laptop almakta alan kişinin salaklığı ama siz bilirsiniz.

Monitörün vericeği Max Hz asıldıktan sonra aldığı FPS önemsiz gibi.

O fiyata de misiniz kusura bakmayın ama GP76 ile aynı hiçbir farkı yok kardeşim Monster logo ve satıcı sadece burada MSI cihaz zaten logoyu sok MSI logo cıkar bir de açmayan olursa anında iade garantisi ve acmayan oyun olması imkansız NVIDIA ve Intel'den alıyorlar parcaları ekran kartı ve işlemciyi yani boş konuşma burada egolu.

O fiyata de misiniz kusura bakmayın ama GP76 ile aynı hiçbir farkı yok kardeşim Monster logo ve satıcı sadece burada MSI cihaz zaten logoyu sok MSI logo cıkar bir de açmayan olursa anında iade garantisi ve acmayan oyun olması imkansız NVIDIA ve Intel'den alıyorlar parcaları ekran kartı ve işlemciyi yani boş konuşma burada egolu.

Dediğimi anlamadan yazmayın.

Teknik servislik durum yok, normal dediler. O yüzden iade kodu aldım, iade edeceğim. Kısmet değilmiş.

Geri
Yukarı