Monster neden bu kadar gömülüyor?

MaslanTR

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi bir tane arkadaş laptop almayı düşünüyormuş. Ben de kendim kullandığım için Monster önerdim. Ama sonra Monster'ın çok gömüldüğü aklıma geldi ve araştırdım formların %90'ınında Monster gömülüyor. Ben bu Haziran'ın başında Monster aldım ve şu an çok memnunum. "Monster = soba" gibi diyen çok kişi gördüm ama ben o kadar sıkıntı yaşamadım. RDR 2'de 60-70 dereceyi görüyor. Ama "grafikleri iyi oyunlarda uçak gibi ses çıkartıyor" konusuna katılırım, ben oyun oynarken odaklandığım için o kadar fark etmiyorum. Sadede gelecek olursam ben daha yeni aldığım için mi dedikleri kadar ısınmadı ve sıkıntı çıkarmadı, yoksa insanlar fazla mı abartıyor? Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. (Ben laptopu alırken fanını da aldım)

Son düzenleme:
İnternet, siteler, yorumlar... Ne kadar güvenilir? Bizzat deneyimlediğinden daha iyisini sana kim söyleyebilir? Sana Monster kötüler gider Lenovo Dell önerir. Ama unutma teknoloji; şans işidir.

Bu forumdaki haterler hemen beğenmedim emojisi atmaya başlamış bile.
@MaslanTR Bence arkadaşına max bütçesini sor, burada konu aç o şekilde yardımcı olalım. Monster'in de güzel modelleri var ama daha kaliteli laptoplar da var. Bütçeyi öğren, konunu aç.

Bende de 4070 victus var fan genelde 3900 rpm de çalışıyor. Soğutmasından çok memnunum bu hızda olmasına rağmen 70 derece dolaylarında, max ayarlarda cyberpunk oynuyorum.

Monster Abra A7 kullanıyorum. Ufak tefek bazı işletim sistemi ayarlarını yaptıktan sonra hem sıcaklığı düşürdüm hem de bundan sebep performansım arttı. Forumda "turbo boost kapatma" diye aratabilir herhangi biri..

Monster kullanıcısı olarak sıcaklık problemim yok, en yüksek 73 derece gördüm bu konuda memnunum.

Kasa kalitesi kötü ve sorun yaşayan birçok insan olduğundan çevreme önermiyorum.

İnternet, siteler, yorumlar... Ne kadar güvenilir? Bizzat deneyimlediğinden daha iyisini sana kim söyleyebilir? Sana Monster kötüler gider Lenovo Dell önerir. Ama unutma teknoloji; şans işidir.
Ben de tam olarak böyle düşünüyorum ama hep gömüyorlar öven 2-3 kişi anca görmüşümdür. O yüzden ben de mi bir sıkıntı var diye düşünmedim değil.

Öncelikle merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi bir tane arkadaş laptop almayı düşünüyormuş. Ben de kendim kullandığım için Monster önerdim. Ama sonra Monster'ın çok gömüldüğü aklıma geldi ve araştırdım formların %90'ınında Monster gömülüyor. Ben bu Haziran'ın başında Monster aldım ve şu an çok memnunum. "Monster = soba" gibi diyen çok kişi gördüm ama ben o kadar sıkıntı yaşamadım. RDR 2'de 60-70 dereceyi görüyor. Ama "grafikleri iyi oyunlarda uçak gibi ses çıkartıyor" konusuna katılırım, ben oyun oynarken odaklandığım için o kadar fark etmiyorum. Sadede gelecek olursam ben daha yeni aldığım için mi dedikleri kadar ısınmadı ve sıkıntı çıkarmadı, yoksa insanlar fazla mı abartıyor? Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. (ben laptopu alırken fanını da aldım)

Monster kullanıyorum ve hesabımdan yaşadığım mağduriyeti okuyabilirsiniz.

Öncelikle merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi bir tane arkadaş laptop almayı düşünüyormuş. Ben de kendim kullandığım için Monster önerdim. Ama sonra Monster'ın çok gömüldüğü aklıma geldi ve araştırdım formların %90'ınında Monster gömülüyor. Ben bu Haziran'ın başında Monster aldım ve şu an çok memnunum. "Monster = soba" gibi diyen çok kişi gördüm ama ben o kadar sıkıntı yaşamadım. RDR 2'de 60-70 dereceyi görüyor. Ama "grafikleri iyi oyunlarda uçak gibi ses çıkartıyor" konusuna katılırım, ben oyun oynarken odaklandığım için o kadar fark etmiyorum. Sadede gelecek olursam ben daha yeni aldığım için mi dedikleri kadar ısınmadı ve sıkıntı çıkarmadı, yoksa insanlar fazla mı abartıyor? Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. (ben laptopu alırken fanını da aldım)

3 yıldan beri Monster Abra A7 gaming laptop kullanıyorum. Aldığım için pişmanım diyemem ama yeni bir laptop alacak olursam Monster tercih etmem.

3 yıldan beri Monster Abra A7 gaming laptop kullanıyorum. Aldığım için pişmanım diyemem ama yeni bir laptop alacak olursam Monster tercih etmem.
Hocam rica etsem sorun yaşadıysanız ne kadar süre önce yaşadınız ve neden bir daha Monster almazsınız söyleyebilir misiniz ?

Geri
Yukarı