Monster Notebook Abra A5 v16.6.3 bip sesleri

Paramenox

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GTX 1650Ti
Monster Abra A5 v16.6.3 model bilgisayarım bazen 2 kısa 1 uzun (ekran kartı hatası anlamına geliyormuş) bazense sürekli bip sesleri çıkararak kendini kapatıyordu. Daha sonra teknik servise gönderdim ve sorun bulunamadığı, iç temizlik yapıldığı söylenerek geriye yollandı ama aynı sorunu 3-4 hafta sonra tekrardan yaşamaya başladım Technopat'ta da bununla ilgili konu bulamadığımdan sormak istedim. Yaşayan/tecrübe eden varsa deneyimlerini anlatabilir veya tavsiye verebilir mi?

Anakart çatlağı, ekran kartı temassızlığı, ekran kablosu temassızlığı pek çok şey olabilir senin yapabileceğin bir şey değil servis e videosunu çekip falan gönder.

Monster Abra A5 v16.6.3 model bilgisayarım bazen 2 kısa 1 uzun (ekran kartı hatası anlamına geliyormuş) bazense sürekli bip sesleri çıkararak kendini kapatıyordu. Daha sonra teknik servise gönderdim ve sorun bulunamadığı, iç temizlik yapıldığı söylenerek geriye yollandı ama aynı sorunu 3-4 hafta sonra tekrardan yaşamaya başladım Technopat'ta da bununla ilgili konu bulamadığımdan sormak istedim. Yaşayan/tecrübe eden varsa deneyimlerini anlatabilir veya tavsiye verebilir mi?

Dostum bu Abra'nın kronik sorunları olabiliyor böyle problemler yaşayan çok kişi var ben de dahil yapabileceğin en iyi şey servise götürmek ve en kötü çare değişim istemek FPS düşmesi sorunları falan da olacak.

Anakart çatlağı, ekran kartı temassızlığı, ekran kablosu temassızlığı pek çok şey olabilir senin yapabileceğin bir şey değil servis e videosunu çekip falan gönder.
Şuan serviste fakat 2. kez servise gönderişim. Arıza notuna değişimini talep ettiğimi ve ekran kartı fanlarına özellikle bakılmasını istediğimi yazdım. Bakalım ne olacak?

Dostum bu Abra'nın kronik sorunları olabiliyor böyle problemler yaşayan çok kişi var ben de dahil yapabileceğin en iyi şey servise götürmek ve en kötü çare değişim istemek FPS düşmesi sorunları falan da olacak.
Evet zaten fps düşüşleri yaşıyordum. Servise yolladım fakat bu 2. defa olduğundan bu sefer arıza notuna ekran kartı fanlarına özellikle bakılmasını istediğimi ve değişimini talep ettiğimi de yazdım.

Şu an serviste fakat 2. kez servise gönderişim. Arıza notuna değişimini talep ettiğimi ve ekran kartı fanlarına özellikle bakılmasını istediğimi yazdım. Bakalım ne olacak?

Evet zaten FPS düşüşleri yaşıyordum. Servise yolladım fakat bu 2. defa olduğundan bu sefer arıza notuna ekran kartı fanlarına özellikle bakılmasını istediğimi ve değişimini talep ettiğimi de yazdım.

Monster ilgi konusunda iyidir değiştirirler dostum da işte dediğim gibi benim görüşüm Monster kaliteli bir firma marka değil çok problemi çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı