Monster Notebook Abra A7 V10.1.3 RAM Takviyesi

tufan44

Hectopat
Yeni bir laptop aldım, RAM'i 8 GB az buldum yükseltmek istiyorum. İlaveten 8 GB RAM mi alayım, 16 GB RAM mı? 16 alsam toplamda 8+16=24 GB RAM oluyor, bir sıkıntı yaratır mı laptopta?

Herkesin kendi bileceği iş ama 8 GB RAM'in neyini yetersiz buldunuz? En son çıkan oyunlara bile yeterli oluyor bu RAM miktarı. Profesyonel olarak video editleme, mühendislik programları gibi programlar kullanmıyorsanız rahatlıkla yeterli bir miktar 8 GB takıntısı olmayana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin kendi bileceği iş ama 8 GB RAM'in neyini yetersiz buldunuz? En son çıkan oyunlara bile yeterli oluyor bu RAM miktarı. Profesyonel olarak video editleme, mühendislik programları gibi programlar kullanmıyorsanız rahatlıkla yeterli bir miktar 8 GB takıntısı olmayana.

Windows 10 kullanıyorsanız, zaten sistem yarısını kendisine ayırıyor. 8 GB takviye yapmanız yeterli olacaktır. Ek olarak MHz'lere ve voltaj değerlerine dikkat ediniz.

Windows 10 kullanıyorum. RAM'de markanın bir önemi var mı? Önerebileceğiniz bir marka var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı