Monster Notebook Abra A7 V10.1.3 RAM Takviyesi

tufan44

Hectopat
Yeni bir laptop aldım, RAM'i 8 GB az buldum yükseltmek istiyorum. İlaveten 8 GB RAM mi alayım, 16 GB RAM mı? 16 alsam toplamda 8+16=24 GB RAM oluyor, bir sıkıntı yaratır mı laptopta?

Herkesin kendi bileceği iş ama 8 GB RAM'in neyini yetersiz buldunuz? En son çıkan oyunlara bile yeterli oluyor bu RAM miktarı. Profesyonel olarak video editleme, mühendislik programları gibi programlar kullanmıyorsanız rahatlıkla yeterli bir miktar 8 GB takıntısı olmayana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin kendi bileceği iş ama 8 GB RAM'in neyini yetersiz buldunuz? En son çıkan oyunlara bile yeterli oluyor bu RAM miktarı. Profesyonel olarak video editleme, mühendislik programları gibi programlar kullanmıyorsanız rahatlıkla yeterli bir miktar 8 GB takıntısı olmayana.

Windows 10 kullanıyorsanız, zaten sistem yarısını kendisine ayırıyor. 8 GB takviye yapmanız yeterli olacaktır. Ek olarak MHz'lere ve voltaj değerlerine dikkat ediniz.

Windows 10 kullanıyorum. RAM'de markanın bir önemi var mı? Önerebileceğiniz bir marka var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı