Monster Notebook da Technopat ile yollarını ayırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
GABCK_wWAAAETWe.png

Ne düşünüyorsunuz? Ben gerçekten gereksiz buluyorum bir insanın üstüne bu kadar gidilmez ne demiş orhan baba "hatasız kul olmaz" özür dilemesine rağmen halen üstüne gidiliyor ve bazı kesime şirin görüneceğim diye ilişkilerini sonlandırıyor bu tür firmalar bu bana göre yanlış size göre nasıldır bilemem.

Recep abim çok acı çektirdi bunlara yıllar sonra bile acıları devam eder artık 😎
Hocam ben hep hayatım boyunca şuna inanırım yanlışsam kimse küsura bakmasın ülkemizde Arap seviciliği bitmediği sürece gelişemeyiz. Ayrıca bir insan hata yaptığında özür dilerse affedilir affetmek Allah'a masusdur bunu da böylebilir böyle söylerim.

Hocam ben hep hayatım boyunca şuna inanırım yanlışsam kimse küsura bakmasın ülkemizde Arap seviciliği bitmediği sürece gelişemeyiz. Ayrıca bir insan hata yaptığında özür dilerse affedilir affetmek Allah'a masusdur bunu da böylebilir böyle söylerim.

Bu ülkede Arap seviciliği bitmez.

Uygurlar konusundaki yorumu?
Hocam bizim yanlışımız burada başlıyor işte. Bir insan özür dilerse affedilir affetmek Allah'a masusdur bir insanın hatasını sürekli dile getirmeyelim olduğu gibi kapatalım bu ayıba girer bir insanın ayıbını örtmeliyiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı