Monster Notebook ekran kartı kullanımı oyunda %0 gösteriyor

Thenormalplayer

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarda Tannenberg oynarken bilgisayarın sıcakladığını fark ettim Monster kontrol merkezimi açtım sıcaklığına baktım falan sonra bir şey fark ettim ekran kartım yüzde 0'ı gösteriyordu bunun nedenini açıklarsanız sevinirim ekran görüntüsü ise bu.

sse.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda Tannenberg oynarken bilgisayarın sıcakladığını fark ettim Monster kontrol merkezimi açtım sıcaklığına baktım falan sonra bir şey fark ettim ekran kartım yüzde 0'ı gösteriyordu bunun nedenini açıklarsanız sevinirim ekran görüntüsü ise bu.

Eki Görüntüle 1482187

Ya dahili grafik birimini kullanıyor ya da Monster yazılımı bozuk görev yöneticisindende bakın.

Eki Görüntüle 1482187

Oyunu Intel grafik kartı ile açıyor olabilir misin? NVIDIA Denetim Masası'na girip varsayılan grafik işlemcisini "yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi olarak seçmeyi dene. Geforce experience yazılımından oyununu uygulamaya tanıt. Bir de bu sıcaklık ekranı açıkken CTRL+Shift+Windows tuşu +b tuşlarına basmayı dene. Sıcaklık göstermeye başlarsa sıkıntı yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı