Monster notebook için driver kurma önerisi

• Konuyu başlatan Yago
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 31B

Yago

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer / Profosyonel Powerlifting Sporcusu
Ben normalde driver kurmak için Monster'ın bana verdiği USB'yi, sonrasında da günceleştirmek ya da eksik kalan sürücüleri yüklemek için Driver Booster Pro kullanıyordum. Ancak bugün Sosyal'de gördüğüm kadarı ile bu programı önermeyen ve tavsiye etmeyen kişi çok.

Ben de elle yüklemeyi seviyorum ancak Monster'ın sitesindeki çoğu sürücü güncel değil. Aynı şekilde USB'dekiler de. Yani driverlar bir şekilde yükleniyor ama güncellemeler sıkıntı oluyor. Nvidia'da kendisi uyarı veriyor ama diğerlerinde böyle bir şey yok.
Bilgisayarım Monster Abra A5 V12.1. Böyle her parçasının driverını bulmakta sorun yaşayabiliyorum. Programsız önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'u ve chipset sürücüsünü güncel tuttuğunuz sürece genelde ekstra bir şeye ihtiyacınız olmaz.
BIOS'unuz güncel ise, chipset sürücüsü;
Kurulumu, belirtilen şekilde yapın.
Eksik gördüğünüz ve güncellemek istediğiniz sürücüleri de donanım kimliği ile aratarak bulabilirsiniz.

Anladım dediğiniz yöntem ile yapacağım bundan sonra teşekkür ederim.

BIOS'u ve chipset sürücüsünü güncel tuttuğunuz sürece genelde ekstra bir şeye ihtiyacınız olmaz.
BIOS'unuz güncel ise, chipset sürücüsü;
Kurulumu, belirtilen şekilde yapın.
Eksik gördüğünüz ve güncellemek istediğiniz sürücüleri de donanım kimliği ile aratarak bulabilirsiniz.
Dostum ben de konu sahibi arkadas gibi monster sitesinden indirdigim chipsetin guncelliginden suphelendim ve chipset guncel mi degil mi veya en güncel chipseti nerden bulurum diye düşünüyorum. Abra a5 13.1 kullaniyorum ben de. Bu inf update utility ile güncel chipsete ulaşabilir miyim? Monster icin chipset driver bulabilecegim tek yer monster in surucu sayfası gibi gozukuyo da...

Dostum ben de konu sahibi arkadas gibi monster sitesinden indirdigim chipsetin guncelliginden suphelendim ve chipset guncel mi degil mi veya en güncel chipseti nerden bulurum diye düşünüyorum. Abra a5 13.1 kullaniyorum ben de. Bu inf update utility ile güncel chipsete ulaşabilir miyim? Monster icin chipset driver bulabilecegim tek yer monster in surucu sayfası gibi gozukuyo da...
ne yaptınız nasıl güncelleştirdiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı