Monster notebook için düzgün soğutucu önerisi

Hocam birebir aynı sorun bende de vardı ve tam 3 yıl o sorunla uğraştım. Cihazı iade etme şansınız yok anladığım kadarıyla çünkü önceden diye bir tabir kullanmışsınız, tavsiyem cihazın içini kendiniz açın lakin bunu internetten birkaç video izleyerek yapın. Açtığınızda fanları güzelce bozmadan temizleyin ve imkanınız var ise termal macunu kendiniz alıp kendiniz sürün. X şeklinde sürüm yapmanızı tavsiye ederim. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bahsettiğim işlemleri yapmadan önce dikkatlice araştırma yapmanız zira unutacağınız veya yanlış yapacağınız bir şeyde sorunlarla karşılaşırsınız. Benim kendi cihazımdan örnek vereyim Tulpar T7 V.16.1.2 4 hatta 5 kez bakıma yolladım temizledik, macun yeniledik demelerine rağmen 99 derece görüyordum geçen ay içini açıp ekran kartı ve işlemcinin fanının üzerindeki siyah bandı çıkardığımda komple toz olduğunu gördüm o tozları çıkarıp termal macunu X şeklinde sürüp yenileyince sorunum düzeldi.
Tekrardan uyarmamda fayda var, söylemiş olduğum işleri düzgün bir araştırma ile veyahut bir bilir kişi yardımıyla yapın aksi takdirde sorunlar meydana gelebilir.
Sanırım 5 kez aşırı ısınmadan servise gönderince değişim hakkı sunuyorlardı bana öyle bir şey demişerdi ve bu riski alabilir miyim bilmiyorum.

Sanırım 5 kez aşırı ısınmadan servise gönderince değişim hakkı sunuyorlardı bana öyle bir şey demişerdi ve bu riski alabilir miyim bilmiyorum.
Öyle bir madde varsa bile zaman kısıtlaması vardır zira üzerinden 1 yıl geçen bir ürünü alacaklarını şahsi olarak düşünmüyorum. Şunu da unutmayın o zamanki 7000₺ günümüzdeki 7000₺ ile eş değer değil.

Öyle bir madde varsa bile zaman kısıtlaması vardır zira üzerinden 1 yıl geçen bir ürünü alacaklarını şahsi olarak düşünmüyorum. Şunu da unutmayın o zamanki 7000₺ günümüzdeki 7000₺ ile eş değer değil.

Haklısınız ama bence garanti devam ediyorsa ürünlerinin arkasında duracaklarını düşünüyorum.
Güncelleme: Monster Notebook Soğutucu aldım ve şimdilik çok iyi bir iş yapıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı