Monster Notebook laptopu nasıl kargoya vermeliyim?

ynsxxd

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
1 TB
Merhaba, Monster Notebook laptopumun 6 ay ücretsiz bakım vakti geldi ama ürünü nasıl paketleyeceğimi bilmiyorum. Sizce kutusuna içine yerleştirip, kendi kolisine mi koyup göndermeliyim ya da bilen bir kişi yardım edebilirim?

Alette sıkıntı yoksa bence göndermeyin. Gereksiz yere kasanın içini açıp kurcalatmayın bilmediğiniz kişilere, bu servis bile olsa.

Bu benim düşüncem tabi.

Cevap olrak evet kendi kolisinde olması en iyisi, zaten kendi kolisi değilse kargolar garanti vermez.

Alette sıkıntı yoksa bence göndermeyin. Gereksiz yere kasanın içini açıp kurcalatmayın bilmediğiniz kişilere, bu servis bile olsa.

Bu benim düşüncem tabi.

Cevap olrak evet kendi kolisinde olması en iyisi, zaten kendi kolisi değilse kargolar garanti vermez.
Pc olduğu yerde duruyor ve hergün üst kapağı,klavyeler toz içinde kalıyor ve normalde biraz daha fazla ısınıyor ondan dolayı göndermek istiyorum. Kendim de açıp halledebilirim ama garanti bozulacak diye yapamıyorum ondan dolayı en iyisi göndermek diye düşündüm.

Varsa kendi kolisi ile paketleyip gönderin. Yoksa üstteki arkadaşların önerdiği gibi patpat laylon ya da köpüğe sarıp gönderin.
Peki garanti, fatura dışında bir şey koymalimiyim içine?

Pc olduğu yerde duruyor ve hergün üst kapağı,klavyeler toz içinde kalıyor
Dostum, toz almak için sevise gönderilmez. Yani Benim de bilgisayarım var, klavyem var. Tozlanınca, alırsın tozunu. Laptopun kapağının üstüne bir örtü örtersin, olay biter. Yani 6 ay boyunca sen bez deydirme, garantiye gönder, bana biraz saçma ve gereksiz geliyor.

Isı konusunda, monster almışsın zaten, elbet ısınacak. Macunöyle 6 ayda ölen bir madde değil. Monster artık kötü macun kullanıyor o başka ama o bile 6 aydan fazla gider.

Üzerine aleti kargolayacaksın, gereksiz yere zıplayacak, hoplayacak, atılacak, tutulacak. Kutusunda olsa bile şiddet görecek o alet.

Sırf 2 derece oynadı ve toz almaya üşeniyorsun diye bunu yapacaksan alete, buyur.

Geri
Yukarı