Monster notebook optimus devre dışı bırakma

HyX45

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 10 aydır Abra A5 v15.10 kullanıyorum. Laptop ekranı Intel UHD Graphics 630 ile çalışıyor fakat ben ekranı NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti ile çalıştırmak istiyorum. Bazı markalarda bu ayarın BIOS ayarlarından ayarlanabileceğini gördüm fakat laptopta bu ayarı bulamadım. Optimus'u nasıl devre dışı bırakabilirim.

MUX yoksa yapamazsın.

İlla yapmak istiyorsan harici monitör lazım. MiniDP girişinden ya da harici ekran kartına hangi port bağlıysa oradan monitöre bağla laptopu, mecbur Optimus bypass edilecek.

MUX yoksa yapamazsın.

İlla yapmak istiyorsan harici monitör lazım. MiniDP girişinden ya da harici ekran kartına hangi port bağlıysa oradan monitöre bağla laptopu, mecbur Optimus bypass edilecek.

Harici monitörde denedim fakat standart ekran ile çalıştırmak istiyorum mümkün mü acaba,
MUX olup olmadığını nereden öğrenebilirim?

o harici ekran kartına bağlı hangisi monster abra a5 v15.1 var 2 tane dvi galiba hangisi bilmiyorum
NVIDIA Denetim Masası'nı aç, PhysX Yapılandırması kısmında harici ekran kartının(NVIDIA GeForce GTX 1650 yazacaktır Abra A5 v.15.1'de) üstünde hangi port girişinin simgesi varsa o porta bağlı demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı