Monster notebook pişman eder mi?

Staken

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar Monster laptop almak istiyorum fakat herkes çok kötü falan diyordu sadece Monster laptop kullananlar iyi kötü deneyimlerini yazabilir mi? Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

2 senedir kullanıyorum.
+ Olarak tozlandığın götürüyorum, temizleyip veriyorlar, ısınma olmuyor.Görüşebileceğim bir hizmet var.
- Olarak benim modelin çerçevesi bir tık kalın ama yenilere baktığımda inceydi. Gayet güzel. Malzeme kalitesi diyenler vardı. Bana pek farketmiyor açıkçası. Herhangi bir deforme olmadı.

1 yıldır Tulpar kullanıyorum memnunum. Herhangi bir sorun yaşamadım, 1 ay önce bakıma götürüp macun yenilettim.

Bir sorun varsa cevaplayabilirim.

Merhaba, arkadaşlar Monster laptop almak istiyorum fakat herkes çok kötü falan diyordu sadece Monster laptop kullananlar iyi kötü deneyimlerini yazabilir mi? Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
Pişman olan da var, bi' daha olsa gene alırım diyen de. Alacaksanız alın oldu ki memnun kalmadınız iade edin.

Kardeşim tek eksi yanı kasası biraz maliyetten kaçınmış, ucuz basit bir kasa yani bilgisayarın içini açmaya kalkarken tornavida elinden kayarsa çizilir kasa onun dışında sistem olarak eksi bir yanı yok kesinlikle bir de bazıları çok ısındığına dair yorum yapıyor ancak bana göre ısısı gayet normal bir Laptop'a göre ki fazla ısınsa bile bir soğutucuya bakar fiyatına göre performansı üst düzey.

Abra A7 v12.1.5.

Son düzenleme:
Tulpar t7 22.1 modeli dışındakilerde bazı problemler olabiliyor ama genelde kalitelidir.

Kanka 1 buçuk senedir falan kullanıyorum başta pişman oldum nie aldım falan dedim çok ısınıyodu çğnkü ama 200 tl civarında bi soğutucu alırsan 8 9 ayda bir temizliğini yaptırırsan zaten bedava yapıyo servis çok işini görür şu an 2. Bilgisayarı sipariş ettim 1 hafta içinde elime ulaşcak

Yeni konular

Geri
Yukarı