Monster Notebook Sipariş ve Teslimat Süreci

Neden öyle dediniz Monster la ilgili bi sıkıntı mı yaşadınız
Kendim bir süre Monster ile ilgilendim kullanıcıları ile sohbet ettim dediklerim kafanızı karıştırmasın ama benim biraz soğumama neden oldu 2 günlük üründe 1 haftalık üründe sıkıntı yaşayanlar var gerek ekran olsun gerek ısınma sorunları olsun mesela kullanıcının biri ilk zamanlar çok iyidi 7 ay sonra pubg'de 60 fps zor alır oldum falan dedi ama 4-5 yıl kullanıp sorun yaşamayanda var şahsen ben 13-14 bin tl vereceksem bir laptop'a aklımda soru işareti kalmamasını isterim.

Kendim bir süre Monster ile ilgilendim kullanıcıları ile sohbet ettim dediklerim kafanızı karıştırmasın ama benim biraz soğumama neden oldu 2 günlük üründe 1 haftalık üründe sıkıntı yaşayanlar var gerek ekran olsun gerek ısınma sorunları olsun mesela kullanıcının biri ilk zamanlar çok iyidi 7 ay sonra pubg'de 60 fps zor alır oldum falan dedi ama 4-5 yıl kullanıp sorun yaşamayanda var şahsen ben 13-14 bin tl vereceksem bir laptop'a aklımda soru işareti kalmamasını isterim.
Bende nerdeyse vazgeçme aşamasındayım almadan 2-3 ay önce sonra Teknoloji işi şans işidir en fazla ne olabilir diye girdik bı yola😂 inşallah bı sorun çıkmaz. İl dışında olduğum için 3 gündür komşuda laptop kargo paketinde yatıyor.

Bende nerdeyse vazgeçme aşamasındayım almadan 2-3 ay önce sonra Teknoloji işi şans işidir en fazla ne olabilir diye girdik bı yola😂 inşallah bı sorun çıkmaz. İl dışında olduğum için 3 gündür komşuda laptop kargo paketinde yatıyor.
Eğer komşunuz dikkatli bir kullanıcı ise açıp hiç değilse ölü piksel var mı yok mu diye bir baksın

Dikkatli olabilir mi emin değilim, 2-3 gün içinde gidicem 30 gün ekran garantisi varmış galiba ona güveniyorum
30 gün ekran garantisi olsa bile olası bir sorunda iade etmenizi öneririm. 0 bir üründe neden sorunu kabul edip değişim yaptırasınız ki

Benim pişman olma sebebim dolar artışından istifade eden fırsatçı satıcılar. Stoklarında olan ürüne de adamlar gidip güncel kurla fiyat biçiyorlar. Kardeşim sen o malı diyelim dolar 7.9ken aldın dolar 8.26 olunca niye zam yapıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı