Monster notebook teslim süresi

murty0

Hectopat
Daha fazla  
8 Eylül'de ön siparişten aldığım Monster notebook bugün üretim departmanına gönderilmiş. Sizce kaç gün içinde teslim alırım?

İstanbul'da yaşıyorum.

Genel olarak yurt içinden birşey sipariş edilince yaklaşık 1 hafta içinde geliyor. Tabi kargo ne olduğuna bağlı olarak da değişebiliyor. Seni strese sokmak istemem fakat bu tarz pahalı şeyleri internet yerine elden alman daha güvenli olur. Kargoyu teslim aldığında kutunun içini açıp bilgisayarı kontrol etmeyi unutma. Yoksa iyade almıyolar diye biliyorum.

Genel olarak yurt içinden birşey sipariş edilince yaklaşık 1 hafta içinde geliyor. Tabi kargo ne olduğuna bağlı olarak da değişebiliyor. Seni strese sokmak istemem fakat bu tarz pahalı şeyleri internet yerine elden alman daha güvenli olur. Kargoyu teslim aldığında kutunun içini açıp bilgisayarı kontrol etmeyi unutma. Yoksa iyade almıyolar diye biliyorum.
monster iade alıyor 14 gun içerisinde

Bi sorun yaşadınız mı yakın süreçte Ölü pixel ısınma veya herhangi bir sorun ve memnun musunuz
Ölü pixel,fps vs testlerini yaptım hiç bir sıkıntısı yok.
Isınmaya gelirsek mafia:definive edition gibi oyunları 1080p ultrada oynayarak işlemcide 90 dereceyi görüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı