Monster Notebook uyumlu RAM tavsiyesi

GengarEX35

Kilopat
Daha fazla  
SK Hynix 2400MHZ 8 GB RAM var CL 17.0. Monster notebook.
16 GB RAM yapmak istiyorum. Ama satın almadan önce size danışmak istedim. Uymazsa param yanacak. İstediğim 2 RAM bunlar. Uyumlu mudur? Değilse öneri gerekiyor aynı RAM alırsam 400 TL vereceğim. İstemiyorum vermek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş laptopların genelde RAM yükseltmesi için altında bir vida ile sabit duran kapak olur. Onu açıp orada mevcut olan RAM'in marka modeli, frekans değeri neyse onun aynısından bir adet daha alıp takarsın olur biter. İş bu kadar kolay.

Paranız yanmaz iade edersiniz. Uyumlu olurlar diye tahmin ediyorum ikiside gayet kaliteli markalar ikinciyi almanızı tavsiye ederim.
Kardeş laptopların genelde RAM yükseltmesi için altında bir vida ile sabit duran kapak olur. Onu açıp orada mevcut olan RAM'in marka modeli, frekans değeri neyse onun aynısından bir adet daha alıp takarsın olur biter. İş bu kadar kolay.
Adam zaten modelini fln yazmış aynısı 400 tl diyor yorumu okumadan YAZMA.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı