Monster Pusat cluch alınır mı?

Bütçene göre bu ikisinden birini al.

Pusat clutch fiyatına değmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 14.32'de başlıyor adamın analoğu oynatması ile tekerin haraketine bak. Bu aşırı ölü bölgeden kaynaklı ölü bölge demek o noktada gamepad haraketleri algılamaz o kolda ise bu çok fazla.

Son düzenleme:
Ben olabildiğince yerli ürünlere yönelmeye çalışıyorum, benim gibi bu bağlamda düşünen biriyseniz alınabilir. Monster garantisi üzmez, ASUS'un üst segment cihaz kullanıcısı olarak Monster garantisinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Onun haricinde konsol uzmanlık alanıma girmesede MSI'ın beyaz bir modeli var o bütçe yetiyorsa forumda çok öneriliyor. Çok fiyat farkı yoksa bence AliExpress'den almayın garanti önemli zaten eskisi kadar ucuz değil AliExpress.

Ben olabildiğince yerli ürünlere yönelmeye çalışıyorum, benim gibi bu bağlamda düşünen biriyseniz alınabilir. Monster garantisi üzmez, ASUS'un üst segment cihaz kullanıcısı olarak Monster garantisinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Onun haricinde konsol uzmanlık alanıma girmesede MSI'ın beyaz bir modeli var o bütçe yetiyorsa forumda çok öneriliyor. Çok fiyat farkı yoksa bence AliExpress'den almayın garanti önemli zaten eskisi kadar ucuz değil AliExpress.
Monster garantisi üzmez dediğin yerde okumayı kestim.

İşim gereği çoğu markanın garantisi ile güncel olarak sürekli muhatap oluyorum. Vasfınız nedir bilmiyorumda tabii ki siz daha iyi biliyorsunuzdur. Ben konu sahibine belki bir yardımı olur diye kendi fikrimi yazdım. Neticede "öneri" konusu.
2 arkadaşım monster servisine gönderdiği üründe biri eksik vida montajı ile geri geldi diğeri de kendisi sebepli anakart arzasını sırf değiştirmemek ve arkadaşımı yıldırmak için 3 defa serviste 2-3 hafta laptop'u bekletip işlemsiz geri gönderdiler.

2 arkadaşım Monster servisine gönderdiği üründe biri eksik vida montajı ile geri geldi diğeri de kendisi sebepli anakart arzasını sırf değiştirmemek ve arkadaşımı yıldırmak için 3 defa serviste 2-3 hafta laptopu bekletip işlemsiz geri gönderdiler.
Konu dışı yazı yazmayın, konu farklı. Konu sahibinin konusu amacı dışına çıkıyor. Ayrı konu açıp etiketleyebilirsiniz cevabınızı orada detaylı verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı