Monster Pusat Clutch gamepad alınır mı?

MerhabalarEfenim

Hectopat
Merhaba, Monster Pusat Clutch gamepad almayı düşünüyorum 1000TL yaklaşık. Kullanan veya bilen var mı, önerir misiniz, nasıldır? Özellikle Xbox gibi tuş dizilimine sahip bir kol istiyorum. Bunu önermezseniz başka önereceğiniz kol var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence o fiyat bandında MSI GC30 tercih edebilirsiniz. Tek eksisi, Bluetooth yok. Dongle ile kablosuz bağlantı mevcut.

Xbox Series kolu ve GC30 kullanıyorum. GC30'un analogları çok daha iyi hissettiriyor.

Bütçe artarsa

Bence o fiyat bandında MSI GC30 tercih edebilirsiniz. Tek eksisi, Bluetooth yok. Dongle ile kablosuz bağlantı mevcut.

Xbox Series kolu ve GC30 kullanıyorum. GC30'un analogları çok daha iyi hissettiriyor.
Ama msi 1200-1300TL monster 1000TL ve 2.6ghz ki bu da sanırım MSI olandan daha iyi bir değer yine de monster alınmaz mı

Ama msi 1200-1300TL monster 1000TL ve 2.6ghz ki bu da sanırım MSI olandan daha iyi bir değer yine de monster alınmaz m

Bütçe artarsa

Ama msi 1200-1300TL monster 1000TL ve 2.6ghz ki bu da sanırım MSI olandan daha iyi bir değer yine de monster alınmaz mı
Yalan olmasın böyle bir durumda GHz değerlerinin ne gibi bir işlevi var bilmiyorum. Lakin Monster ile ilgili duyduğum sıkıntılarda gerçeklik payı varsa muhtemelen GC30 veya kablosuz oyun deneyimi önemsiz ise GC20 tercih ederdim.

İncehesap adlı sitede 2 haftadır cuma indirimlerinde indirime girdiğini gözlemledim. Belki cuma gününe kadar bekleyebilir ve kararınızı verdikten sonra o doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı