Monster Pusat Gamepad Alıcı ile bağlanmıyor

Merhaba. Birkaç gün önce başlıkta belirttiğim ürünü satın aldım. Android üzerinde Bluetooth ile gayet normal şekilde çalışıyor. PC üzerinde kablo bağlantısıyla da aynı şekilde düzgün çalışıyor. Fakat kablosuz olarak -vericisi ile- bağlandığımda düzgün çalışmıyor. Gamepad, vericiye bağlanıyor ve düzgün bir şekilde çalıştığı belirtiliyor. Oyunlara girdiğimde ise örneğin yön tuşları menüde çalışıyor, a tuşu çalışıyor fakat diğer tuşlar çalışmıyor. Oyun içerisine girdiğimde de bazı tuşlar algılanmıyor. Kablo ile bağladığım anda her şey normale dönüyor.

Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Hocam kablolu nasıl bağladınız?

@Arsenon63 videoda bağlantı seçenekleri mevcut. X-input moda alman gerekiyor. Kullanma kılavuzun da modu nasıl değiştireceğin anlatılmış olmalı. Olmuyorsa monster destek ile iletişime geç onlar bilgilendirir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende aynı sorunu yaşıyorum internetten araştırdığım kadarıyla hala bir çzöme ulaşabilmiş değilim. Çözüm bulabilen varsa öğrenmek isterim.

Bende aynı sorunu yaşıyorum internetten araştırdığım kadarıyla hala bir çzöme ulaşabilmiş değilim. Çözüm bulabilen varsa öğrenmek isterim.

Hocam Bluetooth dongle aldım onun ile bağlanıyorum hiç soru nkalmaddı size de aynısını tavsiye ederim kendi yanında gelen kötü çalışıyor veya kabloluda kullanabilirsiniz.

Hocam Bluetooth dongle aldım onun ile bağlanıyorum hiç soru nkalmaddı size de aynısını tavsiye ederim kendi yanında gelen kötü çalışıyor veya kabloluda kullanabilirsiniz.
Bir çözüm buldum ki şöyle; Her bilgisarı açtığımda gamepadın kendi donglenı çıkartıp yeniden takıyorum ve ev tuşuna yaklaşık 5 saniye kadar basılı tutuyorum kırmızı yanıp sönmeye başladıktan sonra başlat ve geri tuşlarına bir süre basılı tuttuktan sonra sorunsuz şekilde kablosuz 2.4 bağlantısı kuruluyor.

Geri
Yukarı