Monster Pusat Gamepad Titremiyor

grizzlies

Decapat
Daha fazla  
3 Gün önce bu Gamepad'i satın aldım. Son derece memnumum. Gerçekten fiyatını hak eden bir ürün fakat ilk gün koldan titreşim alırken ikinci günden itibaren koldan titreşim almadım. PES 2019 oynuyorum. Ayarlardan cihaz titreşimi açık. Kolun herhangi bir Driver'ı yok. Kola zarar da gelmedi, şarjıda full.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazada yer alan bu uygulama ile titreşimin çalışıp çalışmadığını test edin. LT ve RT'ye bastığınızda titreşiyor.

Uygulama açıldığında New interface deyin. Daha sonra Test option'a girerek titreşimi tikleyin ve kaydedin. Start testing dedikten sonra kontrolcüyü seçin. Testten B tuşuna basılı tutarak çıkabilirsiniz.

Son düzenleme:
Mağazada yer alan bu uygulama ile titreşimin çalışıp çalışmadığını test edin. LT ve RT'ye bastığınızda titreşiyor.

Uygulama açıldığında New interface deyin. Daha sonra Test option'a girerek titreşimi tikleyin ve kaydedin. Start testing dedikten sonra kontrolcüyü seçin. Testten B tuşuna basılı tutarak çıkabilirsiniz.
Titreşimi başka oyunlarda çalışıyor, örneğin GTA5.
PES, FIFA gibi futbol oyunlarında titreşim alamıyorum.

Hocam sorunu çözebildiniz mi acaba PES oynarken titreşim alamıyorum oyun içinde ayarlarımda açık konumunda kolun testini de yaptım titreşim var
Bilgisayara karşı mı oynuyorsunuz online mi?
Sanırsam bilgisayara karşı oynadığımda titreşim alıyordum. Onun dışında maç yaptığımda manasız ama titreşim alamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı