Monster Pusat Gamepadi şarjda kullanmak

Tabii bilgilendiririm.
An itibari ile siparişi iptal ettirmek için mesaj atmış bulunmaktayım kargoyla verilmemişti zaten.
sanırım sorun bluetooth ile bağlanmaya çalışırken oluyormuş kablo ile bağlanınca sıkıntı yokmuş sürücü ile çözülebilir sanırım ama o kadar bilgili değilim o yüzden bir şey diyemem

Sanırım sorun Bluetooth ile bağlanmaya çalışırken oluyormuş kablo ile bağlanınca sıkıntı yokmuş sürücü ile çözülebilir sanırım ama o kadar bilgili değilim o yüzden bir şey diyemem.

Evet öyleymiş kararsız kaldım zaten şarj kablosu ile oynayacaktım. B450 anakartlarda BT desteği yok ileride adaptör de alırdım.

@DoctorSamet, zaten şarj göstergesi yok. Bitmeye yakın ışıkları yanıp sönüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda arkadaş çalışmıyor dediği için sormak istedim gelinde bilgilendirirseniz mutlu olurum.

Adam daha satın aladığı şeyin adını bilmiyor Bluetooth yerine Wi-Fi'ye falan bağlamıştır bu donanım haber ya da Technopat'ın incelemesini bekle derim.

Xbox One kolunda bile yok. Olan görmedim. Xbox One kolu için ekranda gözüküyor. Kolda değil.

Xbox One kolunda bile yok. Olan görmedim. Xbox One kolu için ekranda gözüküyor. Kolda değil.

Xbox kolunda Game barı açıp bakıyorsun. Ayrıca ekrana yazı geliyor jarz az kaldı oyun içinde kesilebilir ve kolun performansı düşebilir diye genelde sapıtmasından da anlarsın kolun pilinin düştüğünü.

Geri
Yukarı