Monster Pusat K3 Pro Blue Switch modeli var mı?

ConnorRK800

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2. el bir klavye arıyordum ve Monster'ın bu marka ürününü gördüm fakat görür görmez kafam karıştı, Monster Pusat K3 Pro modelinde blue Switch üretmiş miydi daha önceden? Benim bildiğim red Switch vardı sadece bilgi verebilecek biri varsa teşekkürler

1708350212821.png

Merhaba. 2. el bir klavye arıyordum ve Monster'ın bu marka ürününü gördüm fakat görür görmez kafam karıştı. Monster Pusat K3 Pro modelinde blue Switch üretmiş miydi daha önceden? Benim bildiğim red Switch vardı sadece bilgi verebilecek biri varsa teşekkürler.
İlk olarak mavi switch üretildi sonradan red switch üretilmeye başlandı. Bu arada çok fazla yay sesi var.

E-yooso Z11 öneririm. Yaklaşık 1.5 yıl boyunca Pusat K3 Pro kullandım. Şimdi bu klavyeye geçmek harika bir deneyim oldu. Arada hissiyat ve ses açısından inanılmaz bir fark var.

Klavye'ye baktım gerçekten güzel duruyor ama benim için küçük bir klavye küçük klavyeleri pek sevmiyorum örnek vermek gerekirse alttaki resimdeki gibi NumLock'ları olan makro tuşları bulunan geniş klavyeler daha hoşuma gidiyor.
1708350704084.png

Yeni konular

Geri
Yukarı