Monster Pusat K3 Pro klavye

Bütçe
399
Ben de aynı klavyeyi almanın arefesindeyim. Şu ana kadar baktığım her yerde ürünün artıları yazıyordu. Hiçbir yerde sorun yaşayan bulamadım.

Klavyeyi kullanan biri olarak ilk modeli blue switch iken ikinci modelleri red switch oldu bende ikinci nesilden aldım mavi çok ses yapıyordu mağaza açıkken dükkanda denedim o sesten dolayı almadım geceleri genelde oyun oynarım Fps oyunları oynadım için red switch benim için önemli ses olayı önemli Merhaba K3 pro bilek desteğini deri kaplama yapmak istiyorum ama aklımda şu var deri zamanla yırtılırmı çatlama olur mu ?

Merhaba K3 pro bilek desteğini deri kaplama yapmak istiyorum ama aklımda şu var deri zamanla yırtılırmı çatlama olur mu ?
Deri kaplama yapma sebebiniz nedir? Zira parça orjinal olmadığında serviste sorun yaşayacaksınız. Plastik dokusu gayet rahat ve kaydırmıyor. Üstelik sadece üstünü kaplamanız için yapıştırıcı tarzı şeyler kullanmanız gerekecek ve pişman olursanız izi kalacaktır. Tavsiye etmem.

Teşekkür ederim, haklısınız. Zamanla suni derinin deforme olma ihtimali de var, el terlediği zaman da bu sefer bilek desteği eskiyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı