Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad alınır mı?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 975

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba, 350 TL bütçe için bu ürün alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir duruyor ancak tasarımı çok çirkin. Ben masaüstü PC kullandığımdan F710 tercih ettim benzer fiyatta. Bunun artısı ve eksisi Bluetooth olması. İkinci el One S Gamepad almak da düşünülebilir.

Alınabilir duruyor ancak tasarımı çok çirkin. Ben masaüstü PC kullandığımdan F710 tercih ettim benzer fiyatta. Bunun artısı ve eksisi Bluetooth olması. İkinci el One S Gamepad almak da düşünülebilir.
Ben de masaüstü kullanmaktayım. Tasarımı nedense hoşuma gidiyor. :D Ayriyeten Bluetooth olarak değil, kablolu olarak kullanacağım

Hocam kabloyla kullanacaksan boşuna o kadar para verme. Titreşimsiz olmasa F310 önerirdim. Ama 300 TL'ye kablolu almanı önermem. F710'a baktın mı?
Hocam F710 da ilgimi çekiyor. Bu ikisi arasında kaldım işte.

Yani Bluetooth yoksa kesinlikle F710 derim. Ben de daha bugün Mediamarkt'tan sipariş verdim.
Yani evet. Pusat Pro mu yoksa F710 mu daha iyi sorusuna cevap olarak F710 mu diyorsunuz?

Hocam F710 alınca kutu içinde dongle geliyor mu?

Tabi ki hocam. Zaten USB Dongle olmadan başka türlü çalışmıyor. O yüzden kaybetmeyin alırsanız. :D
Yani evet. Pusat Pro mu yoksa F710 mu daha iyi sorusuna cevap olarak F710 mu diyorsunuz?
Hocam kalite olarak F710 diyebilirim rahatlıkla. 10 yıllık bir model ancak hala satılıyor ve 6-7 yıl önce alanlar hala kullanıyor. Sosyal'de sanırım 8-9 yıl önce alıp da hala kullanan bile var. :D Monster'ın avantajı güncel olması. Ben tercihimi yaparken "bir kez alayım işimi görsün dertsiz tasasız bozulmadan oynayayım" kafasıyla yaptığımdan F710 tercih ettim. F710 dezavantajı pilli olması ancak çok uzun süre gidiyor diyorlar piller için. Biraz da ağır tabi ki. Bunlar size uygunsa F710'u kablosuz kullanacağın için daha mantıklı. Ama kablolu kullanacaksan F310 falan al yani boşa Monster'a para verme. F310'un tek eksisi ise titreşim yok.

@Yener K. Hocam siz ne düşünüyorsunuz, alınır mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı