Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad Yeni Model İnceleme

fatihmercury

Hectopat
Almayı düşünen arkadaşlar için izlenimlerimi yazıyorum. Diğer gamepadi beklerken stoklara bu model geldiği için sipariş verdim fakat iade etmeyi düşünüyorum. Sorunlar şunlar;
Joystickler birbirine inanılmaz yakın ikisini aynı anda kullanırken ellerinizin birbirine değme ihtimali çok yüksek yine Joystickler çok ufak karakterinizi hareket ettirirken elinizden kayıyor ve duraklıyorsunuz oyun içinde. İkinci olarak joysticklerde ve nişan tuşlarında hissedebileceğiniz kadar ölü nokta bulunmakta oyun oynarken rahatsız ediyor. Yine joystickler döndürmesi çok konforlu değil çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bu gamepadi DualShock 3'üm bozulduğu için almak istemiştim fakat 300 liraya yeterli olduğunu düşünmüyorum ürünü iade edip DualShock 3 gamepadi yaptırmak çok daha mantıklı. Benimkiyle benzer bir durumdaysanız siz de bu yolu tercih edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de almayı düşünüyorum, yeni sürüm için sorduğumda Monster bana:

"Bluetooth gamepad içerisinden doungle çıkmamaktadır , kutu içeriğinden çıkan Type-C kablo ile bağlantı sağlayabilirsiniz."
dedi.
Bu durumda sadece kablolu mu kullanılıyor, Benim bilgisayarımda bluetooth yok yine de kablosuz kullanılabilir miyim?

300 TL'ye degmeyebilir belki ama ben yine de bunu alcam sanırım çünkü bu fiyat aralıgında en iyisi ve ben sürekli gamepad kullanmıyorum.

Ben de almayı düşünüyorum, yeni sürüm için sorduğumda Monster bana:

"Bluetooth gamepad içerisinden doungle çıkmamaktadır , kutu içeriğinden çıkan Type-C kablo ile bağlantı sağlayabilirsiniz."
dedi.
Bu durumda sadece kablolu mu kullanılıyor, Benim bilgisayarımda bluetooth yok yine de kablosuz kullanılabilir miyim?

300 TL'ye degmeyebilir belki ama ben yine de bunu alcam sanırım çünkü bu fiyat aralıgında en iyisi ve ben sürekli gamepad kullanmıyorum.
Dostum kablosuz kullanamazsın aracı bir yazılım olmadan ben dongle aldım bağlamak için fakat bağlanmıyor şimdi hem dongle'a 60 lira verdim hemde gamepad'i iade edeceğim 300 lira 2. el bir xbox kolu almak daha mantıklı cidden 300 liraya asla asla değmez

https://www.amazon.com.tr/dp/B07NQ5YGDW/ref=asc_df_B07NQ5YGDW1611230580000/?creative=380333&creativeASIN=B07NQ5YGDW&linkCode=asn&tag=cimritr1-2
1

Bununla da mı kullanılmaz?
Neyse ben de almıycam zaten, 300 TL civarına bi gamepad almak istemiştim PC için...
Fiyatlara ve ürünlere bakınca resmen moralim bozuldu, adam akıllı bir şey yok.
Dostum tam olarak attığın ürünü satın aldım bende gamepad'in kablosuz x-input özelliği yok ne yazık ki ve bu fiyat bandında başka gamepad yok

Geri
Yukarı