Monster Pusat Pro Gamepad alınır mı?

ZYP33

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar arkadaşlar Monster Pusat Pro almaya karar verdim. Şu an 300 TL bir fiyatı var eskiden 180 TL idi sanırsam 180TL'ye düşerse alınır mı sizce? Sadece Gamepad'i kullananlar bu konuda görüşlerini belirtirse sevinirim.

Ben kullanıyorum ve 300 TL'yi hak edecek bir ürün değil. Malzeme kalitesi vs. o kadar iyi değil. Yenilenen stokla birlikte alıcısı ufalmış sanırım. Bir de normalde kutudan çıkan kabloyla zaten çalışmıyordu fakat telefon kablosu gibi hem veri hem elektriği ileten bir kabloyla bilgisayara takınca alıcı olmadan da çalışıyordu. Ne yaptılarsa onu da engellemişler sanırım. Alıcı + kablo ile çalışıyor onda sıkıntı yok. Ona 300 vereceğinize mümkünse az daha para biriktirin Xbox kol alın. Bilgisayar için en iyisi o. Fiyat olarak da en düşüğe Apple satıyor sanırım.

Ben kullanıyorum ve 300 TL'yi hak edecek bir ürün değil. Malzeme kalitesi vs. o kadar iyi değil. Yenilenen stokla birlikte alıcısı ufalmış sanırım. Bir de normalde kutudan çıkan kabloyla zaten çalışmıyordu fakat telefon kablosu gibi hem veri hem elektriği ileten bir kabloyla bilgisayara takınca alıcı olmadan da çalışıyordu. Ne yaptılarsa onu da engellemişler sanırım. Alıcı + kablo ile çalışıyor onda sıkıntı yok. Ona 300 vereceğinize mümkünse az daha para biriktirin Xbox kol alın. Bilgisayar için en iyisi o. Fiyat olarak da en düşüğe Apple satıyor sanırım.

Hocam Apple gamepad ürünü PC destekliyormu siteyi inceledim ama PC uyumlu göremedim ?

Notebook için ek bir aparata gerek varmı yoksa direkt bağlayabiliyormuyuz ve şarj kitini ayrı mı almak gerekiyor bilginiz varmı
Micro-USB kablo ile ek herhangi bir aparat almadan bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda Bluetooth varsa kutudan çıkan iki adet AA tipindeki pili cihaza takarak kablosuz olarak kullanmanız da mümkün. Kutudan çıkan piller şarj edilebilir yapıda değiller. Bu yüzden şarj edilebilir pili ve şarj kitini ayrı olarak almanız gerekmekte.

Bilgisayara Dark Souls 3(Klavyeden oynayamadığım için iade etmiştim)veya FİFA alırsam diye bunu almak istiyorum, bu durumda 300 TL'ye alınır mı?
(Gamepad'lere aşina degilim, 3-5 kez kullandım sadece.)

MSI GC 20 Faciasından sonra orta yollu bir gamepad arayışında 280 TL'ye almıştım.Sağ analoğun (Dualshock'ta R3)'e denk gelen butonu bozuk çıktı daha doğrusu var gücümle bastırınca çalışıyordu zamanla düzeldi.Pcnin yanı başında kullandığım halde bağlantısı kopuyor, Dpad tuşlarında problem var aşağı basınca sol tuşta basmışım gibi algılıyor.Bir de bazen gecikme oluyor tepkime süresinde ve az buçuk bir gecikme değeri değil.Almayın. O fiyata kesinlikle almayın!!

Selamlar arkadaşlar Monster Pusat Pro almaya karar verdim. Şu an 300 TL bir fiyatı var eskiden 180 TL idi sanırsam 180TL'ye düşerse alınır mı sizce? Sadece Gamepad'i kullananlar bu konuda görüşlerini belirtirse sevinirim.

Ben kullanıyorum alalı 1 ay falan oluyor. Sadece sol alttaki + tuşu tam verimli çalışmıyor. sola sağa basarken bazen aşağıya atıyor yön tuşu.

Daha önce Logitech G710 kullanıyordum böyle bir sorunla karşılaşmadım ama o da 3 sene sonra RT tuşu kendi kendine basmaya başlayınca buna geçtim.

Geri
Yukarı