Monster Pusat Pro Gamepad nasıldır?

Auburntusk

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta bir gamepad alma hevesine kapıldım ve fiyatlara bakınca şok oldum, direkt Xbox One veya One S kolu alacaktım fakat 800-1000 TL bandında seyrediyor. Alınacak gibi olmadığı için arayışa girdim ve en fiyat performans ürün olarak Pusat'a yöneldim. Henüz hala gelmedi ürün hala iptal etme şansım var. İnternette ürün hakkında yapılan yorumlar çok dengesiz. Öven de var söven de var. Hardcore bir gamepad oyuncusu değilim keyif yapmak için aldım açıkçası. Xbox One S, PS4 ve Pusat kullanan biri deneyimlerini buraya yazabilir mi? Özellikle Xbox One S kolu ile arasında devasa bir fark var mı yani harbiden 800-1000 TL'ye değer mi? Gerekirse iptal eder indirim falan kovalar acı çekerek almaya çalışırım ama buna değer mi bilmiyorum işte?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha dün bu tarz konu açıldı inceleyin isterseniz, güzel bir gamepaddir kendim kullanıyorum. Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad Nasıldır?
evet bu başlığı gördüm ve inceledim. aslında xbox one s kolu da kullanan biri varsa ikisi arasındaki farkı merak ediyorum. pusat'ın yaşatacağı tecrübe beni üzer mi merak ediyorum.

ayrıca böyle bir link gördüm sizce orijinal midir https://www.hepsiburada.com/microso...urt-disindan-p-HBV000011QD2Q?magaza=SW+Future

Değil galiba, yurt dışından geliyor ürün orjinalse de ekstra masraf çıkacaktır yine.
son olarak pusat prodaki ölü bölge olayı çok sıkıntı yaratıyor mu, beni en çok tereddüte düşüren bu aslında ve tuşların hissiyatları sizce nasıl, elimde uyduruk bir şey varmış gibi mi hissettirir?

Yeni konular

Geri
Yukarı