R5 5500 için en uyumlu ekran kartı hangisidir?

sametsenturkk

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, formda ilk konumla başlangıcı yapıyorum :D

Bir zamanlar bilinçsizce topladığım bilgisayarı yükseltmek istiyorum. Aman aman çok yüksek boyutlu oyunlar oynamıyorum. Hatta oyun oynamıyorum ara sıra giriyorum. 5500 için en uyumlu ekran kartı ne olur? Şu an MSI GTX980 Ti var. Önerileriniz için teşekkürler.

Dostum işlemcine uygun ekran kartı maximum 4060 Ti, AMD önermem, şu an kullandığın ekran kartı da 1080p için fena olmayan bir kart, hikayeli oyunlarda RDR2 gibi yüksek ayarlarda 60 FPS üstü alırsın rekabetçi oyunlarda işlemci önemli zaten yine 300 falan alırsın, ekran kartın iyi derim 5000 serisini bekle.
Cevaplarınız için çok teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

Dediğiniz gibi* Bir süre var olan sistemle test etmeyi planlıyorum. Kasmalar donmalar yaşarsam eğer diğer arkadaşların dediği gibi bir kart alabilirim. 5000 serisi de olabilir. Ama tekrar söylüyorum çok vakit ayırıp aman aman yüksek performans beklemediğim için bütçe konusunda çok arşa da çıkmayı istemiyorum :)

Dediğiniz gibi* Bir süre var olan sistemle test etmeyi planlıyorum. Kasmalar donmalar yaşarsam eğer diğer arkadaşların dediği gibi bir kart alabilirim. 5000 serisi de olabilir. Ama tekrar söylüyorum çok vakit ayırıp aman aman yüksek performans beklemediğim için bütçe konusunda çok arşa da çıkmayı istemiyorum :)
Aynen kardeşim, aslında 5000 serisini beklemene de gerek yok gtx 980 ti seni 3,4 yıl götürür.

Geri
Yukarı