Monster Pusat Pro Gamepad Ölü Bölge

Sitoplazma

Hectopat
Herkese iyi forumlar, Monster Pusat Pro gamepad kullanıyorum. LT-RT ve analoglarda %10-15 civarı bir ölü bölge var. Oyun ayarlarından ölü bölgeyi %0'a çekmem bir işe yaramadı. Bu gamepadde normal mi yoksa servise mi göndermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'i geniş ekran modunda başlat sonra ayarlara gir gamepadin gözükecektir bu gamepadi kullanıyosan Xbox 360 gamepad olarak görünür gamepadin ayarlarda ölü alan çubuğu var iki tane ikisini de sıfıra çek.

Ölü bölge olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz? Ölü bölge nedir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodaki arkadaş gayet iyi bir şekilde anlatmış hocam. Ölü bölge tam olarak bu oluyor. Kumandadaki algılanmayan bölgeye ölü bölge deniyor. Fakat Monster yeni seri joystickler üretmeye başlamış. Yeni serilerinde aynı problem var mı bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodaki arkadaş gayet iyi bir şekilde anlatmış hocam. Ölü bölge tam olarak bu oluyor. Kumandadaki algılanmayan bölgeye ölü bölge deniyor. Fakat Monster yeni seri joystickler üretmeye başlamış. Yeni serilerinde aynı problem var mı bilmiyorum.
Teşekkürler. Benim gamepadde başka bir sorun var da ölü bölge mi acaba diye merak ettim.

Merak ettim hocam nasıl bir sorun ?
Nadiren de olsa rahatsız ediyor. Mesela sağ analoğu çevirdiğim zaman az çevirsem bile ayarı kaçıp tamamen sağa dönüyor. Ya da sol analoğu yavaş çevirip yavaş yürüyünce birden çok hızlı koşmaya başlıyor. Sorunu ilk yaşadığım zamanlar şarjının bitmeye yakın olduğunu düşünerekten şarja takıyordum fakat sorun şarjda değil galiba.

Nadiren de olsa rahatsız ediyor. Mesela sağ analoğu çevirdiğim zaman az çevirsem bile ayarı kaçıp tamamen sağa dönüyor. Ya da sol analoğu yavaş çevirip yavaş yürüyünce birden çok hızlı koşmaya başlıyor. Sorunu ilk yaşadığım zamanlar şarjının bitmeye yakın olduğunu düşünerekten şarja takıyordum fakat sorun şarjda değil galiba.
Yeni aldıysanız iade etmenizi öneririm hocam Eğer yeni almadıysanız garantiye verebilirsiniz çünkü bayağı can sıkıcı görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı